Binhe i
Bergdorp · Ningxia

Binhe

Zhongwei Shi · China

Nu
2°
Lokale tijd
21:32
Inwoners
—
Hoogte
1.228 m
Beste reistijd
mei
Reisscore 92/100
Belangrijkste luchthaven
INC
139 km
Tijdzone
UTC+8
Asia/Shanghai
In één oogopslag

Binhe ligt in Ningxia, China. Volgens onze klimaatgegevens is de beste reistijd mei. De warmste maand is juli, met een gemiddelde maximumtemperatuur van 29°C.

De beste maanden om te gaan zijn mei.

juli is de warmste maand, met maxima rond 29°C.

januari is de koudste maand, met minima rond -13°C.

De natste maand is juli, met regen op zo’n 10 dagen.

juni is de zonnigste maand, met zo’n 9 uur zon per dag.

In oktober is het hier warmer dan op 23% van de plaatsen in China.

Weer

16-daagse weersverwachting

Weer in Binhe
2°
Onbewolkt
Voelt als
-1°
Luchtvochtigheid
63%
Wind
1 km/u ZO
Windstoten
4 km/u
Bewolking
0%
Luchtdruk
1035 hPa
UV-index
0 (nu)
Zonsopkomst / Zonsondergang
07:11 / 18:15

Komende 48 uur

3° 21 1° 00 -1° 03 -1° 06 3° 09 13° 12 17° 15 15° 18 8° 21 7° 00 5° 03 4° 06 7° 09 15° 12 19° 15 16° 18
Vandaag
20 okt
Lichte motregen
9°1°
82% 1.3 mm 23 NW
Morgen
21 okt
Zwaar bewolkt
18°-1°
0% 15 NO
do
22 okt
Zwaar bewolkt
19°4°
4% 14 O
vr
23 okt
Onbewolkt
23°5°
0% 32 O
za
24 okt
Lichte motregen
11°5°
25% 0.7 mm 31 W
zo
25 okt
Zwaar bewolkt
15°7°
19% 26 NW
ma
26 okt
Zwaar bewolkt
11°3°
6% 26 NW
di
27 okt
Overwegend helder
12°0°
1% 25 O
wo
28 okt
Zwaar bewolkt
13°1°
2% 11 NO
do
29 okt
Half bewolkt
13°2°
4% 22 NW
vr
30 okt
Half bewolkt
12°2°
0% 20 W
za
31 okt
Zwaar bewolkt
9°1°
5% 18 NW
zo
1 nov
Onbewolkt
13°-2°
6% 4 NO
ma
2 nov
Zwaar bewolkt
15°-1°
2% 9 NW
di
3 nov
Zwaar bewolkt
13°2°
2% 10 NW
wo
4 nov
Onbewolkt
10°1°
3% 15 NO
Europese luchtkwaliteitsindex40Redelijk
PM2.514,5
PM1044,8
NO₂4,1
O₃60
Pollen

Pollenverwachtingen zijn alleen beschikbaar in Europa.

Bijgewerkt: Over deze data: Verwachtingen & trends

Klimaat

Beste reistijd voor Binhe

Gemiddelde omstandigheden per maand op basis van langjarige klimaatnormalen (1961–2020).

Beste reistijdmei
-20°-6°8°21°35° 050100 mm jan · 1 mmfeb · 2 mmmrt · 4 mmapr · 11 mmmei · 18 mmjun · 21 mmjul · 38 mmaug · 54 mmsep · 28 mmokt · 13 mmnov · 4 mmdec · 1 mm 1°4°11°19°24°27°29°27°23°17°8°2° -13°-10°-3°4°10°14°16°15°10°3°-4°-11° janfebmrtaprmeijunjulaugsepoktnovdec
Gem. maximum Gem. minimum Neerslag (mm) Beste reistijd

Maand voor maand

Klimaatjanfebmrtaprmeijunjulaugsepoktnovdec
Gem. maximum1°4°11°19°24°27°29°27°23°17°8°2°
Gem. minimum-13°-10°-3°4°10°14°16°15°10°3°-4°-11°
Neerslag (mm)1241118213854281341
Regendagen1113551097311
Zonuren per dag (u)6,577,27,98,698,58,376,86,76,4
Daglicht (u)9,810,811,913,114,214,714,513,612,411,110,19,6
Luchtvochtigheid (%)534948454853616466646260
Wind (km/u)457876655454
Reisscore373749819286708285714337

De reisscore (0–100) beloont maxima van 22–27 °C, zachte nachten, zonneschijn en weinig regendagen.

Klimaatgegevens downloaden (CSV)

Klimaatnormalen: WorldClim 2.1 (1970–2000) · CRU CL 2.0 (1961–1990) Over deze data: Klimaatnormalen

Activiteiten

Wat te doen in Binhe, maand per maand

Wanneer elke activiteit op haar best is, op basis van de klimaatgemiddelden.

Wat te doen in Binhe, maand per maand
Activiteitenjanfebmrtaprmeijunjulaugsepoktnovdec
Bezienswaardigheden & stadswandelingen MatigMatigMatigGoedGoedRedelijkRedelijkRedelijkGoedGoedMatigMatig
Wandelen MatigMatigGoedGoedGoedRedelijkMatigRedelijkGoedGoedRedelijkMatig
Fotografie & zonsondergangen RedelijkGoedGoedGoedGoedGoedRedelijkRedelijkGoedRedelijkRedelijkRedelijk

Goed Redelijk Matig · Geschat op basis van langjarige gemiddelden van temperatuur, regendagen, zonuren en zeewatertemperatuur.

Zo beoordelen we elke activiteit
  • Bezienswaardigheden & stadswandelingen — Goed: maxima van 15–27 °C en weinig regendagen. Redelijk: 11–33 °C.
  • Wandelen — Goed: maxima van 10–24 °C en weinig regendagen; ruimer met wandelroutes of nationale parken in de buurt.
  • Fotografie & zonsondergangen — Goed: minstens 7 uur zon per dag en weinig regendagen. Redelijk: 5 uur of meer.

Bezienswaardigheden in de buurt

Bergen, kastelen, musea, stranden en erfgoedlocaties binnen 25 km.

Bezienswaardigheden in Binhe
Praktisch

Binhe: praktische informatie

Stekkers, geld, alarmnummers, veiligheid en gangbare prijzen — alles wat je moet weten voor vertrek.

Stekkers
ACI
Spanning
220 V · 50 Hz
Verkeer
Rechts rijden
Valuta

Chinese yuan

CNY · ¥

1 EUR ≈ 7,499 CNY

Talen
Chinees
Landnummer
+86
Alarmnummers
Veiligheid & reisadvies
2
Extra voorzichtigheidAmerikaans reisadvies
Geen reiswaarschuwingenBrits reisadvies · 27 aug 2026
Lees het volledige advies
Gangbare prijzen
  • Maaltijd, eenvoudig restaurantCN¥ 76,00≈ € 10,00
  • CappuccinoCN¥ 19,00≈ € 2,60
  • Bier (0,5 l)CN¥ 28,00≈ € 3,70
  • Fles water (1,5 l)CN¥ 8,80≈ € 1,20
  • Taxi, 5 kmCN¥ 53,00≈ € 7,10
  • Kaartje openbaar vervoerCN¥ 10,00≈ € 1,30
  • Middenklassehotel, per nachtCN¥ 660≈ € 88,00

Geschat op basis van het consumentenprijsniveau van China — werkelijke prijzen verschillen per plaats en seizoen. Prijzen liggen op ongeveer 48% van het Amerikaanse niveau.

Komende feestdagen
  • 1 janNieuwjaarsdag · 元旦
  • 6 febChinese New Year (Spring Festival) · 春节
Zon & daglicht
Zonsopkomst
07:11
Zonsondergang
18:15
Daglicht vandaag
11,1 u
Hoe laat is het in Binhe
Aardbevingsgeschiedenis

Sinds 1975 geen aardbevingen met een kracht van 5 of meer binnen 100 km.

Kaart

Hoe kom je naar Binhe?

Dichtstbijzijnde luchthavens

Afstanden

schatting

Hotels

Hotels in Binhe

Hotels en vakantiewoningen met actuele prijzen per nacht.

Hotels in Binhe
Laden…

We ontvangen mogelijk een commissie als je via deze kaart boekt, zonder extra kosten voor jou.

Plaatsen in de buurt

Dieren en planten in de omgeving

De vaakst waargenomen soorten binnen 25 km, met hun seizoenspatroon.

Gebruik deze widget

Klimaat in Binhe

Zet een gratis klimaatkaart van Binhe op je website of blog. Kopieer de code hieronder.

Klimaatgegevens downloaden (CSV)

Veelgestelde vragen

Wat is de beste reistijd voor Binhe?

Op basis van klimaatnormalen is de beste reistijd voor Binhe: mei.

Hoe is het weer in Binhe in oktober?

In oktober is het in Binhe gemiddeld maximaal 17°C en minimaal 3°C, met 13 mm neerslag op zo’n 3 dagen.

Wat is de natste maand in Binhe?

Juli, met regen op zo’n 10 dagen.

Wat is de dichtstbijzijnde luchthaven bij Binhe?

Yinchuan Hedong International Airport (INC), op zo’n 139 km afstand.

Welke stekkers gebruik je in China?

Stekkertypes A, C, I, 220 V.

Met welke valuta betaal je in China?

Chinese yuan (CNY).

Wat is het alarmnummer in China?

110.

Is China veilig om te bezoeken?

Amerikaans reisadvies: Extra voorzichtigheid. Brits reisadvies: Geen reiswaarschuwingen.

In welke tijdzone ligt Binhe?

Asia/Shanghai (UTC+8).