Northern Europe

Faeröer

Hoofdstad: Tórshavn · 6 regio’s · 35 plaatsen

FO FO
Inwoners
48,5K
Oppervlakte
1,4K km²
Hoofdstad
Valuta
DKK
Stekkers
C · E · F · K
230 V
Landnummer
+298

De Faeröer zijn een eilandengroep, gelegen in de noordelijke Atlantische Oceaan in de driehoek Schotland-Noorwegen-IJsland. De archipel is een autonoom onderdeel binnen het Koninkrijk Denemarken dat niet bij de Europese Unie hoort. De naam Faeröer betekent waarschijnlijk Schapeneilanden. Er wonen 54.664 mensen, van wie een kleine 40 procent in de hoofdstad Tórshavn. De plaatselijke Noord-Germaanse dialecten, verwant aan het IJslands, zijn gestandaardiseerd in het Faeröers. Lees meer

Reisscore

Wanneer naar Faeröer: maand voor maand

Reisscore per maand voor de belangrijkste bestemmingen — groen betekent top weer.

janfebmrtaprmeijunjulaugsepoktnovdec
Tórshavn000314202426191230
Klaksvík000111172123181010
Hoyvík000314202426191230
Argir000213192325181120
Fuglafjørður000213192324181010
Vágur000210172022171030
Vestmanna00011118222316900
Við Sjógv00011118222317900
Sørvágur000414202426191220
Saltangará000313192325191230
Leirvík000212182224181120
Miðvágur000313202425181110
Strendur00011118222317900
Toftir000313192325191230
Watertemperatuur

Watertemperatuur langs de kust van Faeröer

janfebmrtaprmeijunjulaugsepoktnovdec
Tórshavn7°7°7°7°8°9°10°10°10°10°9°8°
Klaksvík7°7°7°7°8°9°10°10°10°10°9°8°
Hoyvík7°7°7°7°8°9°10°10°10°10°9°8°
Alle soorten vakanties

Meer manieren om Faeröer te ontdekken

Alle soorten vakanties
Toeristische drukte

Toerisme in Faeröer

Hoeveel bezoekers er komen, hoe geconcentreerd het toerisme is en wanneer het het drukst is.

De populairste bestemmingen in Faeröer

  1. 1TórshavnHoog
  2. 2KlaksvíkHoog
  3. 3KollafjørðurLaag
  4. 4VestmannaLaag
  5. 5SkáliLaag
Praktisch

Faeröer: praktische informatie

Stekkers, geld, alarmnummers, veiligheid en gangbare prijzen — alles wat je moet weten voor vertrek.

Stekkers
CEFK
Spanning
230 V · 50 Hz
Verkeer
Rechts rijden
Valuta

Deense kroon

DKK · kr

1 EUR ≈ 7,475 DKK

Talen
Deens, Faeröers
Landnummer
+298
Komende feestdagen
  • 24 decJólaaftanskvøld · Christmas Eve
  • 25 decJóladagur · Christmas Day
  • 26 dec2. Jóladagur · St. Stephen's Day
  • 31 decNýggjársaftan · New Year's Eve
  • 1 janNýggjársdagur · New Year's Day

Belangrijkste luchthavens