Halland ili i
İsveç

Halland ili

62 yer · 251 bin · 7 i̇lçeler

Halland ili, İsveç'in güneybatısındaki Kattegat kıyılarında bulunan Halland bölgesi üzerinde kurulan bir ildir. İlin komşuları Västra Götaland, Jönköping, Kronoberg ve Skåne illeridir. İlin yönetim merkezi Halmstad'dır. Devamını oku

Seyahat puanı

Halland ili'de ne zaman nereye gidilir: ay ay

Başlıca rotalar için aylara göre seyahat puanı — yeşil, harika hava demek.

OcaŞubMarNisMayHazTemAğuEylEkiKasAra
Halmstad1982856677069462511
Varberg31192653656968462433
Falkenberg31092857677170472533
Kungsbacka411102552646967462434
Onsala411102552646967462434
Laholm1972856677069472611
Åsa411102450626767452334
Oskarström1982755666968442311
Hyltebruk0872452667069442301
Vallda411102552646967462434
Mellbystrand1972755666868462621
Särö411102652647067462444

En yakın havalimanları

İlçeler ve yerleşimler

Halmstads Kommun18 yer · 97 bin
İlçeNüfusRakımGitmek için en iyi zamanEki
Halmstad70.48011 mTemmuz25
Oskarström4.17252 mTemmuz23
Fyllinge2.83015 mTemmuz25
Frösakull2.29628 mTemmuz25
Getinge1.90923 mTemmuz25
Åled1.69084 mTemmuz24
Haverdal1.6818 mTemmuz25
Gullbrandstorp1.64228 mTemmuz25
Trönninge1.5698 mTemmuz25
Harplinge1.49844 mTemmuz25
Mjällby1.27223 mTemmuz25
Steninge1.11220 mTemmuz24
Kvibille94855 mTemmuz24
Villshärad77816 mTemmuz25
Holm76448 mTemmuz25
Eldsberga67938 mTemmuz24
Gullbranna6678 mTemmuz25
Simlångsdalen64892 mTemmuz22
Varbergs Kommun12 yer · 48 bin
İlçeNüfusRakımGitmek için en iyi zamanEki
Varberg34.24815 mTemmuz24
Tvååker2.64017 mTemmuz24
Veddige2.26016 mTemmuz23
Träslövsläge1.98511 mTemmuz24
Bua1.79212 mAğustos23
Tångaberg9659 mTemmuz23
Trönninge84744 mTemmuz24
Väröbacka7658 mTemmuz23
Trönningenäs7436 mTemmuz24
Årnäs67914 mTemmuz23
Skällinge63677 mTemmuz22
Rolfstorp53793 mTemmuz23
Falkenbergs Kommun7 yer · 30 bin
İlçeNüfusRakımGitmek için en iyi zamanEki
Falkenberg24.09915 mTemmuz25
Skrea1.84627 mTemmuz25
Slöinge99124 mTemmuz25
Vessigebro77333 mTemmuz24
Ullared69965 mTemmuz21
Vinberg60636 mTemmuz24
Långås53920 mTemmuz25
Kungsbacka Kommun10 yer · 52 bin
İlçeNüfusRakımGitmek için en iyi zamanEki
Kungsbacka18.6986 mTemmuz24
Onsala12.27534 mTemmuz24
Åsa6.08425 mTemmuz23
Vallda3.92944 mTemmuz24
Särö2.9829 mTemmuz24
Frillesås2.83214 mTemmuz23
Fjärås kyrkby2.38526 mTemmuz23
Västra Hagen1.3194 mTemmuz24
Ölmanäs78713 mTemmuz23
Kläppa62534 mTemmuz23
Laholms Kommun10 yer · 17 bin
İlçeNüfusRakımGitmek için en iyi zamanEki
Laholm6.52717 mTemmuz26
Mellbystrand3.41211 mTemmuz26
Veinge1.41779 mTemmuz26
Knäred1.21167 mTemmuz22
Kyrkhult999117 mTemmuz22
Våxtorp98750 mTemmuz25
Lilla Tjärby87243 mTemmuz26
Vallberga65513 mAğustos26
Genevad65322 mTemmuz26
Skottorp51214 mTemmuz26
Hylte Kommun3 yer · 6.060
İlçeNüfusRakımGitmek için en iyi zamanEki
Hyltebruk3.992119 mTemmuz23
Torup1.24590 mTemmuz25
Unnaryd823176 mTemmuz19
Diğer2 yer · 1.769
İlçeNüfusRakımGitmek için en iyi zamanEki
Glommen1.082—Temmuz25
Glommen687101 mTemmuz20