Uppsala i
İsveç

Uppsala

56 yer · 340 bin · 8 i̇lçeler

Uppsala ili, İsveç'in doğu yakasında bulunan Uppland bölgesi üzerinde kurulu olan bir ildir. İlin komşuları arasında Stokholm, Södermanland, Västmanland ve Gävleborg yer alır. İlin doğusunda ayrıca Baltık Denizi kıyıları yer almaktadır. İlin yönetim merkezi Uppsala kentidir. Devamını oku

Seyahat puanı

Uppsala'da ne zaman nereye gidilir: ay ay

Başlıca rotalar için aylara göre seyahat puanı — yeşil, harika hava demek.

OcaŞubMarNisMayHazTemAğuEylEkiKasAra
Uppsala38112357727066421923
Enköping49112759737170452134
Gamla Uppsala38112357727066421923
Bålsta28112154696966422122
Sävja28112256706965411922
Knivsta28112356717066421922
Flogsta38112357727066421923
Storvreta28112154696964411822
Skutskär410122150697064411944
Tierp49122152697164411944
Östhammar29122051697264412032
Alsike28112357717066421922

En yakın havalimanları

İlçeler ve yerleşimler

Uppsala Kommun19 yer · 235 bin
İlçeNüfusRakımGitmek için en iyi zamanEki
Uppsala177.07420 mHaziran19
Gamla Uppsala17.97334 mHaziran19
Sävja9.72336 mHaziran19
Flogsta7.09520 mHaziran19
Storvreta6.34039 mHaziran18
Alsike3.83346 mHaziran19
Bälinge2.40637 mHaziran18
Nåntuna1.50023 mHaziran19
Vattholma1.41017 mHaziran19
Lövstalöt1.39934 mHaziran18
Almunge81632 mTemmuz19
Ytternäs77530 mHaziran19
Knutby70519 mTemmuz19
Länna70033 mHaziran19
Hagby65141 mHaziran19
Skyttorp63627 mHaziran19
Gunsta61121 mHaziran19
Gåvsta53927 mHaziran19
Järlåsa51574 mHaziran19
Enköpings Kommun7 yer · 30 bin
İlçeNüfusRakımGitmek için en iyi zamanEki
Enköping22.55316 mHaziran21
Irsta2.53431 mHaziran21
Örsundsbro1.30215 mHaziran20
Grillby1.02827 mHaziran21
Hummelsta99432 mHaziran21
Fjärdhundra90748 mHaziran20
Bredsand87410 mHaziran22
Håbo kommun2 yer · 14 bin
İlçeNüfusRakımGitmek için en iyi zamanEki
Bålsta13.13814 mHaziran21
Råby92418 mHaziran21
Knivsta kommun1 yer · 7.977
İlçeNüfusRakımGitmek için en iyi zamanEki
Knivsta7.97718 mHaziran19
Älvkarleby Kommun2 yer · 7.796
İlçeNüfusRakımGitmek için en iyi zamanEki
Skutskär6.2793 mTemmuz19
Älvkarleby1.51719 mTemmuz19
Tierps kommun8 yer · 14 bin
İlçeNüfusRakımGitmek için en iyi zamanEki
Tierp5.82619 mTemmuz19
Örbyhus2.02523 mTemmuz19
Söderfors1.70426 mTemmuz18
Karlholmsbruk1.1938 mTemmuz19
Karby84417 mHaziran18
Skärplinge7209 mTemmuz19
Månkarbo67135 mHaziran19
Tobo61026 mHaziran18
Östhammars Kommun10 yer · 22 bin
İlçeNüfusRakımGitmek için en iyi zamanEki
Östhammar4.7265 mTemmuz20
Björklinge3.18625 mHaziran19
Gimo2.6989 mTemmuz20
Alunda2.50624 mTemmuz20
Österbybruk2.33136 mTemmuz19
Alunda2.22413 mTemmuz20
Öregrund1.58915 mTemmuz20
Anneberg1.398—Temmuz20
Marieberg1.18114 mTemmuz20
Boda57616 mTemmuz20
Heby kommun7 yer · 9.251
İlçeNüfusRakımGitmek için en iyi zamanEki
Heby2.72455 mHaziran19
Östervåla1.69634 mTemmuz18
Morgongåva1.44175 mHaziran19
Tärnsjö1.17453 mHaziran19
Viby93625 mHaziran19
Harbo71425 mHaziran19
Vittinge56662 mHaziran19