Dorp · Central

Kobojango

Gobojango · Botswana

Nu
18°
Lokale tijd
04:04
Inwoners
1,8K
Hoogte
737 m
Beste reistijd
mei–aug
Reisscore 100/100
Belangrijkste luchthaven
FRW
150 km
Tijdzone
UTC+2
Africa/Gaborone
In één oogopslag

Kobojango is een dorp in het district Central in Botswana. De plaats telt 2138 inwoners (2011).

Lees meer — Wikipedia

De beste maanden om te gaan zijn mei–augustus.

november is de warmste maand, met maxima rond 32°C.

juni is de koudste maand, met minima rond 7°C.

De natste maand is januari, met regen op zo’n 9 dagen.

september is de zonnigste maand, met zo’n 9,4 uur zon per dag.

In oktober is het hier warmer dan op 50% van de plaatsen in Botswana.

Weer

16-daagse weersverwachting

Weer in Kobojango
18°
Onbewolkt
Voelt als
19°
Luchtvochtigheid
88%
Wind
8 km/u O
Windstoten
14 km/u
Bewolking
0%
Luchtdruk
1019 hPa
UV-index
0 (nu)
Zonsopkomst / Zonsondergang
05:25 / 18:12

Komende 48 uur

18° 04 21° 07 28° 10 32° 13 33° 16 30° 19 26° 22 22° 01 19° 04 23° 07 31° 10 36° 13 36° 16 32° 19 28° 22 24° 01
Vandaag
25 okt
Onbewolkt
33°18°
0% 16 NO
Morgen
26 okt
Onbewolkt
37°19°
0% 14 NO
di
27 okt
Lichte regen
36°22°
69% 7.4 mm 35 Z
wo
28 okt
Lichte motregen
30°20°
32% 1.0 mm 24 O
do
29 okt
Zwaar bewolkt
28°19°
2% 28 O
vr
30 okt
Onbewolkt
30°17°
0% 22 O
za
31 okt
Onbewolkt
32°20°
0% 22 O
zo
1 nov
Zwaar bewolkt
34°22°
0% 15 O
ma
2 nov
Overwegend helder
38°22°
0% 18 NO
di
3 nov
Onbewolkt
37°25°
0% 22 O
wo
4 nov
Onbewolkt
40°24°
2% 11 NO
do
5 nov
Zwaar bewolkt
40°24°
4% 36 O
vr
6 nov
Half bewolkt
30°20°
8% 35 O
za
7 nov
Zwaar bewolkt
34°23°
7% 21 O
zo
8 nov
Motregen
22°16°
13% 10 mm 39 O
ma
9 nov
Zwaar bewolkt
20°16°
0% 4.5 mm 26 O
Europese luchtkwaliteitsindex27Redelijk
PM2.57
PM109,1
NO₂0,6
O₃74
Pollen

Pollenverwachtingen zijn alleen beschikbaar in Europa.

Bijgewerkt: Over deze data: Verwachtingen & trends

Klimaat

Beste reistijd voor Kobojango

Gemiddelde omstandigheden per maand op basis van langjarige klimaatnormalen (1961–2020).

Beste reistijdmei–augustus
0°9°18°26°35° 050100 mm jan · 76 mmfeb · 68 mmmrt · 39 mmapr · 26 mmmei · 6 mmjun · 2 mmjul · 1 mmaug · 1 mmsep · 8 mmokt · 24 mmnov · 54 mmdec · 61 mm 32°32°31°29°27°24°25°27°30°32°32°32° 20°19°18°15°10°7°7°9°13°17°19°19° janfebmrtaprmeijunjulaugsepoktnovdec
Gem. maximum Gem. minimum Neerslag (mm) Beste reistijd

Maand voor maand

Klimaatjanfebmrtaprmeijunjulaugsepoktnovdec
Gem. maximum32°32°31°29°27°24°25°27°30°32°32°32°
Gem. minimum20°19°18°15°10°7°7°9°13°17°19°19°
Neerslag (mm)7668392662118245461
Regendagen975411012478
Zonuren per dag (u)8,48,18,28,38,98,69,19,39,48,78,27,9
Daglicht (u)13,312,812,311,611,110,810,911,41212,613,213,5
Luchtvochtigheid (%)646867676564615552535863
Wind (km/u)8776555791098
Reisscore54617183971001009778645654

De reisscore (0–100) beloont maxima van 22–27 °C, zachte nachten, zonneschijn en weinig regendagen.

Klimaatgegevens downloaden (CSV)

Klimaatnormalen: WorldClim 2.1 (1970–2000) · CRU CL 2.0 (1961–1990) Over deze data: Klimaatnormalen

Activiteiten

Wat te doen in Kobojango, maand per maand

Wanneer elke activiteit op haar best is, op basis van de klimaatgemiddelden.

Wat te doen in Kobojango, maand per maand
Activiteitenjanfebmrtaprmeijunjulaugsepoktnovdec
Bezienswaardigheden & stadswandelingen RedelijkRedelijkRedelijkRedelijkRedelijkGoedGoedRedelijkRedelijkRedelijkRedelijkRedelijk
Wandelen MatigMatigMatigMatigRedelijkRedelijkRedelijkRedelijkMatigMatigMatigMatig
Fotografie & zonsondergangen RedelijkGoedGoedGoedGoedGoedGoedGoedGoedGoedGoedRedelijk

Goed Redelijk Matig · Geschat op basis van langjarige gemiddelden van temperatuur, regendagen, zonuren en zeewatertemperatuur.

Zo beoordelen we elke activiteit
  • Bezienswaardigheden & stadswandelingen — Goed: maxima van 15–27 °C en weinig regendagen. Redelijk: 11–33 °C.
  • Wandelen — Goed: maxima van 10–24 °C en weinig regendagen; ruimer met wandelroutes of nationale parken in de buurt.
  • Fotografie & zonsondergangen — Goed: minstens 7 uur zon per dag en weinig regendagen. Redelijk: 5 uur of meer.

Bezienswaardigheden in de buurt

Bergen, kastelen, musea, stranden en erfgoedlocaties binnen 25 km.

Bezienswaardigheden in Kobojango
Praktisch

Kobojango: praktische informatie

Stekkers, geld, alarmnummers, veiligheid en gangbare prijzen — alles wat je moet weten voor vertrek.

Stekkers
DG
Spanning
230 V · 50 Hz
Verkeer
Links rijden
Valuta

Botswaanse pula

BWP · P

Talen
Engels, Tswana
Landnummer
+267
Veiligheid & reisadvies
2
Extra voorzichtigheidAmerikaans reisadvies
Geen reiswaarschuwingenBrits reisadvies · 1 jun 2026
Lees het volledige advies
Gangbare prijzen
  • Maaltijd, eenvoudig restaurantBWP 130≈ € 8,50
  • CappuccinoBWP 34,00≈ € 2,20
  • Bier (0,5 l)BWP 48,00≈ € 3,20
  • Fles water (1,5 l)BWP 15,00≈ € 1,00
  • Taxi, 5 kmBWP 89,00≈ € 5,90
  • Kaartje openbaar vervoerBWP 17,00≈ € 1,10
  • Middenklassehotel, per nachtBWP 1.150≈ € 77,00

Geschat op basis van het consumentenprijsniveau van Botswana — werkelijke prijzen verschillen per plaats en seizoen. Prijzen liggen op ongeveer 39% van het Amerikaanse niveau.

Komende feestdagen
  • 25 decEerste Kerstdag
  • 26 decTweede Kerstdag · Boxing Day
  • 1 janNieuwjaarsdag
Zon & daglicht
Zonsopkomst
05:25
Zonsondergang
18:12
Daglicht vandaag
12,6 u
Hoe laat is het in Kobojango
Aardbevingsgeschiedenis

Sinds 1975 geen aardbevingen met een kracht van 5 of meer binnen 100 km.

Kaart

Hoe kom je naar Kobojango?

Dichtstbijzijnde luchthavens

Afstanden

schatting

Hotels

Hotels in Kobojango

Hotels en vakantiewoningen met actuele prijzen per nacht.

Hotels in Kobojango
Laden…

We ontvangen mogelijk een commissie als je via deze kaart boekt, zonder extra kosten voor jou.

Plaatsen in de buurt

Gebruik deze widget

Klimaat in Kobojango

Zet een gratis klimaatkaart van Kobojango op je website of blog. Kopieer de code hieronder.

Klimaatgegevens downloaden (CSV)

Veelgestelde vragen

Wat is de beste reistijd voor Kobojango?

Op basis van klimaatnormalen is de beste reistijd voor Kobojango: mei–augustus.

Hoe is het weer in Kobojango in oktober?

In oktober is het in Kobojango gemiddeld maximaal 32°C en minimaal 17°C, met 24 mm neerslag op zo’n 4 dagen.

Wat is de natste maand in Kobojango?

Januari, met regen op zo’n 9 dagen.

Wat is de dichtstbijzijnde luchthaven bij Kobojango?

Francistown Airport (FRW), op zo’n 150 km afstand.

Welke stekkers gebruik je in Botswana?

Stekkertypes D, G, 230 V.

Met welke valuta betaal je in Botswana?

Botswaanse pula (BWP).

Is Botswana veilig om te bezoeken?

Amerikaans reisadvies: Extra voorzichtigheid. Brits reisadvies: Geen reiswaarschuwingen.

In welke tijdzone ligt Kobojango?

Africa/Gaborone (UTC+2).

Hoeveel inwoners heeft Kobojango?

Ongeveer 1.756.