Bergdorp · Gansu

Puchi

Longnan Shi · China

Nu
12°
Lokale tijd
02:45
Inwoners
16,3K
Hoogte
1.456 m
Beste reistijd
jun–aug
Reisscore 72/100
Belangrijkste luchthaven
LNL
95 km
Tijdzone
UTC+8
Asia/Shanghai
In één oogopslag

Puchi ligt in Gansu, China. Volgens onze klimaatgegevens is de beste reistijd juni–augustus. De warmste maand is juli, met een gemiddelde maximumtemperatuur van 25°C.

De beste maanden om te gaan zijn juni–augustus.

juli is de warmste maand, met maxima rond 25°C.

januari is de koudste maand, met minima rond -6°C.

De natste maand is september, met regen op zo’n 18 dagen.

juni is de zonnigste maand, met zo’n 6,5 uur zon per dag.

In oktober is het hier warmer dan op 17% van de plaatsen in China.

Natuurfenomenen in de buurt
  • Herfstkleuren · Jiuzhaigou · 10 okt – 5 nov · 88 km verderop
Weer

16-daagse weersverwachting

Weer in Puchi
12°
Lichte motregen
Voelt als
12°
Luchtvochtigheid
94%
Wind
3 km/u O
Windstoten
19 km/u
Bewolking
100%
Luchtdruk
1018 hPa
UV-index
0 (nu)
Zonsopkomst / Zonsondergang
07:13 / 18:16

Komende 48 uur

12° 02 80% 12° 05 98% 11° 08 98% 14° 11 33% 17° 14 35% 17° 17 15° 20 37% 14° 23 86% 13° 02 90% 11° 05 65% 11° 08 45% 12° 11 25% 13° 14 13° 17 11° 20 10° 23
Vandaag
25 okt
Motregen
17°11°
100% 4.5 mm 10 O
Morgen
26 okt
Motregen
13°10°
92% 3.9 mm 6 O
di
27 okt
Lichte motregen
15°8°
4% 9 O
wo
28 okt
Lichte motregen
16°6°
18% 0.5 mm 8 O
do
29 okt
Zwaar bewolkt
17°9°
37% 7 O
vr
30 okt
Half bewolkt
16°7°
4% 7 O
za
31 okt
Lichte motregen
16°9°
33% 1.2 mm 5 ZO
zo
1 nov
Lichte motregen
13°7°
51% 0.6 mm 5 NO
ma
2 nov
Lichte motregen
13°5°
20% 8 O
di
3 nov
Lichte sneeuw
11°4°
11% 1.2 mm 8 O
wo
4 nov
Lichte motregen
10°5°
8% 0.6 mm 6 O
do
5 nov
Lichte motregen
14°6°
6% 7 O
vr
6 nov
Lichte motregen
18°9°
12% 2.0 mm 4 O
za
7 nov
Lichte motregen
17°5°
7% 0.6 mm 11 O
zo
8 nov
Overwegend helder
15°9°
20% 7 NO
ma
9 nov
Zwaar bewolkt
14°8°
0% 7 O
Europese luchtkwaliteitsindex44Matig
PM2.521,6
PM1030,4
NO₂2,2
O₃57
Pollen

Pollenverwachtingen zijn alleen beschikbaar in Europa.

Bijgewerkt: Over deze data: Verwachtingen & trends

Klimaat

Beste reistijd voor Puchi

Gemiddelde omstandigheden per maand op basis van langjarige klimaatnormalen (1961–2020).

Beste reistijdjuni–augustus
-10°0°10°20°30° 075150 mm jan · 3 mmfeb · 5 mmmrt · 18 mmapr · 45 mmmei · 73 mmjun · 82 mmjul · 109 mmaug · 98 mmsep · 93 mmokt · 48 mmnov · 11 mmdec · 2 mm 4°7°11°17°21°24°25°25°20°15°10°6° -6°-3°1°6°10°13°15°15°11°6°1°-5° janfebmrtaprmeijunjulaugsepoktnovdec
Gem. maximum Gem. minimum Neerslag (mm) Beste reistijd

Maand voor maand

Klimaatjanfebmrtaprmeijunjulaugsepoktnovdec
Gem. maximum4°7°11°17°21°24°25°25°20°15°10°6°
Gem. minimum-6°-3°1°6°10°13°15°15°11°6°1°-5°
Neerslag (mm)3518457382109989348112
Regendagen1151116171815181231
Zonuren per dag (u)4,74,85,26,16,36,56,46,54,44,24,54,5
Daglicht (u)10,210,911,91313,914,414,213,412,311,310,49,9
Luchtvochtigheid (%)585858606265717175736763
Wind (km/u)466665554444
Reisscore292835566668677255413731

De reisscore (0–100) beloont maxima van 22–27 °C, zachte nachten, zonneschijn en weinig regendagen.

Klimaatgegevens downloaden (CSV)

Klimaatnormalen: WorldClim 2.1 (1970–2000) · CRU CL 2.0 (1961–1990) Over deze data: Klimaatnormalen

Activiteiten

Wat te doen in Puchi, maand per maand

Wanneer elke activiteit op haar best is, op basis van de klimaatgemiddelden.

Wat te doen in Puchi, maand per maand
Activiteitenjanfebmrtaprmeijunjulaugsepoktnovdec
Bezienswaardigheden & stadswandelingen MatigMatigRedelijkRedelijkMatigMatigMatigMatigMatigRedelijkMatigMatig
Wandelen MatigRedelijkGoedRedelijkMatigMatigMatigMatigMatigRedelijkGoedMatig
Fotografie & zonsondergangen MatigMatigRedelijkRedelijkRedelijkRedelijkRedelijkRedelijkMatigMatigMatigMatig

Goed Redelijk Matig · Geschat op basis van langjarige gemiddelden van temperatuur, regendagen, zonuren en zeewatertemperatuur.

Zo beoordelen we elke activiteit
  • Bezienswaardigheden & stadswandelingen — Goed: maxima van 15–27 °C en weinig regendagen. Redelijk: 11–33 °C.
  • Wandelen — Goed: maxima van 10–24 °C en weinig regendagen; ruimer met wandelroutes of nationale parken in de buurt.
  • Fotografie & zonsondergangen — Goed: minstens 7 uur zon per dag en weinig regendagen. Redelijk: 5 uur of meer.
Toeristische drukte

Puchi: drukte per maand

Hoe druk het het hele jaar is — en de maanden met goed weer en minder bezoekers.

Toeristische drukte
Laag
Drukste maanden
juli–augustus
Rustigste maanden
oktober–maart
Ideale periode
mei
Goed weer, minder druk
Zeer rustigRustigGemiddeldDrukZeer druk ★ Ideale periode

Bijgewerkt: Over deze data: Drukte & prijzen

Bezienswaardigheden in de buurt

Bergen, kastelen, musea, stranden en erfgoedlocaties binnen 25 km.

Bezienswaardigheden in Puchi
Praktisch

Puchi: praktische informatie

Stekkers, geld, alarmnummers, veiligheid en gangbare prijzen — alles wat je moet weten voor vertrek.

Stekkers
ACI
Spanning
220 V · 50 Hz
Verkeer
Rechts rijden
Valuta

Chinese yuan

CNY · ¥

1 EUR ≈ 7,466 CNY

Talen
Chinees
Landnummer
+86
Alarmnummers
Veiligheid & reisadvies
2
Extra voorzichtigheidAmerikaans reisadvies
Geen reiswaarschuwingenBrits reisadvies · 27 aug 2026
Lees het volledige advies
Gangbare prijzen
  • Maaltijd, eenvoudig restaurantCN¥ 76,00≈ € 10,00
  • CappuccinoCN¥ 19,00≈ € 2,60
  • Bier (0,5 l)CN¥ 28,00≈ € 3,70
  • Fles water (1,5 l)CN¥ 8,80≈ € 1,20
  • Taxi, 5 kmCN¥ 53,00≈ € 7,10
  • Kaartje openbaar vervoerCN¥ 10,00≈ € 1,30
  • Middenklassehotel, per nachtCN¥ 660≈ € 88,00

Geschat op basis van het consumentenprijsniveau van China — werkelijke prijzen verschillen per plaats en seizoen. Prijzen liggen op ongeveer 48% van het Amerikaanse niveau.

Komende feestdagen
  • 1 janNieuwjaarsdag · 元旦
  • 6 febChinese New Year (Spring Festival) · 春节
Zon & daglicht
Zonsopkomst
07:13
Zonsondergang
18:16
Daglicht vandaag
11,3 u
Hoe laat is het in Puchi
Aardbevingsgeschiedenis

4 aardbevingen met een kracht van 5 of meer binnen 100 km in de afgelopen 51 jaar.

Zwaarste: M6,5 (2017).

Kaart

Hoe kom je naar Puchi?

Dichtstbijzijnde luchthavens

Afstanden

schatting

Hotels

Hotels in Puchi

Hotels en vakantiewoningen met actuele prijzen per nacht.

Hotels in Puchi
Laden…

We ontvangen mogelijk een commissie als je via deze kaart boekt, zonder extra kosten voor jou.

Gebruik deze widget

Klimaat in Puchi

Zet een gratis klimaatkaart van Puchi op je website of blog. Kopieer de code hieronder.

Klimaatgegevens downloaden (CSV)

Veelgestelde vragen

Wat is de beste reistijd voor Puchi?

Op basis van klimaatnormalen is de beste reistijd voor Puchi: juni–augustus.

Hoe is het weer in Puchi in oktober?

In oktober is het in Puchi gemiddeld maximaal 15°C en minimaal 6°C, met 48 mm neerslag op zo’n 12 dagen.

Wat is de natste maand in Puchi?

September, met regen op zo’n 18 dagen.

Wat is de dichtstbijzijnde luchthaven bij Puchi?

Longnan Chengzhou Airport (LNL), op zo’n 95 km afstand.

Welke stekkers gebruik je in China?

Stekkertypes A, C, I, 220 V.

Met welke valuta betaal je in China?

Chinese yuan (CNY).

Wat is het alarmnummer in China?

110.

Is China veilig om te bezoeken?

Amerikaans reisadvies: Extra voorzichtigheid. Brits reisadvies: Geen reiswaarschuwingen.

Wanneer is het het drukst in Puchi?

De drukste maanden zijn juli–augustus.

Wanneer is het het rustigst in Puchi?

De rustigste maanden zijn oktober–maart.

Wanneer bezoek je Puchi het best zonder drukte?

Mei: goed weer en minder bezoekers dan in het hoogseizoen.

In welke tijdzone ligt Puchi?

Asia/Shanghai (UTC+8).

Hoeveel inwoners heeft Puchi?

Ongeveer 16.272.