Baoding i
Stad · Hebei

Baoding

Baoding Shi · China

Nu
15°
Lokale tijd
14:01
Inwoners
2,74 mln.
Hoogte
15 m
Beste reistijd
apr–mei, sep
Reisscore 92/100
Belangrijkste luchthaven
SJW
94 km
Tijdzone
UTC+8
Asia/Shanghai
In één oogopslag

Baoding ligt in Hebei, China. Volgens onze klimaatgegevens is de beste reistijd april–mei en september. De warmste maand is juni, met een gemiddelde maximumtemperatuur van 32°C.

De beste maanden om te gaan zijn april–mei en september.

juni is de warmste maand, met maxima rond 32°C.

januari is de koudste maand, met minima rond -8°C.

De natste maand is juli, met regen op zo’n 14 dagen.

mei is de zonnigste maand, met zo’n 9,1 uur zon per dag.

In oktober is het hier warmer dan op 40% van de plaatsen in China.

Weer

16-daagse weersverwachting

Weer in Baoding
15°
Regenbuien
Voelt als
15°
Luchtvochtigheid
97%
Wind
10 km/u N
Windstoten
32 km/u
Bewolking
100%
Luchtdruk
1011 hPa
UV-index
0 (nu)
Zonsopkomst / Zonsondergang
06:29 / 17:37

Komende 48 uur

15° 13 100% 16° 16 100% 15° 19 69% 15° 22 14° 01 13° 04 13° 07 16° 10 19° 13 19° 16 14° 19 11° 22 9° 01 7° 04 8° 07 14° 10
Vandaag
17 okt
Zware buien
16°13°
100% 17 mm 17 N
Morgen
18 okt
Zwaar bewolkt
20°10°
0% 16 ZW
ma
19 okt
Zwaar bewolkt
19°7°
0% 11 Z
di
20 okt
Zwaar bewolkt
17°10°
16% 19 N
wo
21 okt
Onbewolkt
15°5°
2% 13 ZW
do
22 okt
Overwegend helder
16°5°
2% 12 Z
vr
23 okt
Onbewolkt
18°8°
4% 10 Z
za
24 okt
Half bewolkt
20°8°
11% 10 NO
zo
25 okt
Motregen
17°11°
37% 3.6 mm 12 N
ma
26 okt
Lichte motregen
13°9°
18% 3.6 mm 11 N
di
27 okt
Zwaar bewolkt
15°8°
6% 5 NW
wo
28 okt
Lichte motregen
11°8°
4% 3.6 mm 7 ZW
do
29 okt
Overwegend helder
14°6°
2% 14 NW
vr
30 okt
Onbewolkt
14°3°
4% 6 ZW
za
31 okt
Zwaar bewolkt
17°3°
6% 9 N
zo
1 nov
Half bewolkt
15°6°
10% 28 N
Europese luchtkwaliteitsindex48Matig
PM2.517,4
PM1018,9
NO₂39,1
O₃31
Pollen

Pollenverwachtingen zijn alleen beschikbaar in Europa.

Bijgewerkt: Over deze data: Verwachtingen & trends

Klimaat

Beste reistijd voor Baoding

Gemiddelde omstandigheden per maand op basis van langjarige klimaatnormalen (1961–2020).

Beste reistijdapril–mei en september
-15°-2°10°23°35° 0100200 mm jan · 3 mmfeb · 5 mmmrt · 8 mmapr · 17 mmmei · 29 mmjun · 58 mmjul · 169 mmaug · 153 mmsep · 44 mmokt · 17 mmnov · 11 mmdec · 4 mm 3°7°13°22°28°32°32°31°27°21°11°5° -8°-5°1°9°15°20°23°21°15°8°0°-6° janfebmrtaprmeijunjulaugsepoktnovdec
Gem. maximum Gem. minimum Neerslag (mm) Beste reistijd

Maand voor maand

Klimaatjanfebmrtaprmeijunjulaugsepoktnovdec
Gem. maximum3°7°13°22°28°32°32°31°27°21°11°5°
Gem. minimum-8°-5°1°9°15°20°23°21°15°8°0°-6°
Neerslag (mm)3581729581691534417114
Regendagen11245814127431
Zonuren per dag (u)66,47,389,19,17,47,47,6765,6
Daglicht (u)9,710,711,813,214,314,914,613,712,411,1109,5
Luchtvochtigheid (%)545453515558757870676460
Wind (km/u)881011109766787
Reisscore363861928856435788865135

De reisscore (0–100) beloont maxima van 22–27 °C, zachte nachten, zonneschijn en weinig regendagen.

Klimaatgegevens downloaden (CSV)

Bijgewerkt: Over deze data: Klimaatnormalen

Activiteiten

Wat te doen in Baoding, maand per maand

Wanneer elke activiteit op haar best is, op basis van de klimaatgemiddelden.

Wat te doen in Baoding, maand per maand
Activiteitenjanfebmrtaprmeijunjulaugsepoktnovdec
Bezienswaardigheden & stadswandelingen MatigMatigRedelijkGoedRedelijkRedelijkMatigRedelijkGoedGoedRedelijkMatig
Wandelen MatigRedelijkGoedGoedRedelijkMatigMatigMatigRedelijkGoedGoedMatig
Fotografie & zonsondergangen RedelijkRedelijkGoedGoedGoedGoedRedelijkRedelijkGoedGoedRedelijkRedelijk

Goed Redelijk Matig · Geschat op basis van langjarige gemiddelden van temperatuur, regendagen, zonuren en zeewatertemperatuur.

Zo beoordelen we elke activiteit
  • Bezienswaardigheden & stadswandelingen — Goed: maxima van 15–27 °C en weinig regendagen. Redelijk: 11–33 °C.
  • Wandelen — Goed: maxima van 10–24 °C en weinig regendagen; ruimer met wandelroutes of nationale parken in de buurt.
  • Fotografie & zonsondergangen — Goed: minstens 7 uur zon per dag en weinig regendagen. Redelijk: 5 uur of meer.
Toeristische drukte

Baoding: drukte per maand

Hoe druk het het hele jaar is — en de maanden met goed weer en minder bezoekers.

Toeristische drukte
Gemiddeld
nr. 89 in China
Drukste maanden
april–mei en september–oktober
Rustigste maanden
december–februari
Zeer rustigRustigGemiddeldDrukZeer druk

Bijgewerkt: Over deze data: Drukte & prijzen

Reisgids Baoding

Wat te zien, te doen, te eten en waar te overnachten — uit een open reisgids, geschreven door de community.

Reisgids beschikbaar in: Engels

Baoding ligt in Hebei, China. Volgens onze klimaatgegevens is de beste reistijd april–mei en september. De warmste maand is juni, met een gemiddelde maximumtemperatuur van 32°C.

Lees de reisgids op Wikivoyage (in het Engels)

Over deze data: Plaatsen, gidsen & foto’s

CC BY-SA 4.0, CC BY-SA 4.0

Bezienswaardigheden in de buurt

Bergen, kastelen, musea, stranden en erfgoedlocaties binnen 25 km.

Bezienswaardigheden in Baoding
Praktisch

Baoding: praktische informatie

Stekkers, geld, alarmnummers, veiligheid en gangbare prijzen — alles wat je moet weten voor vertrek.

Stekkers
ACI
Spanning
220 V · 50 Hz
Verkeer
Rechts rijden
Valuta

Chinese yuan

CNY · ¥

1 EUR ≈ 7,524 CNY

Talen
Chinees
Landnummer
+86
Alarmnummers
Veiligheid & reisadvies
2
Extra voorzichtigheidAmerikaans reisadvies
Geen reiswaarschuwingenBrits reisadvies · 27 aug 2026
Lees het volledige advies
Gangbare prijzen
  • Maaltijd, eenvoudig restaurantCN¥ 76,00≈ € 10,00
  • CappuccinoCN¥ 19,00≈ € 2,60
  • Bier (0,5 l)CN¥ 28,00≈ € 3,70
  • Fles water (1,5 l)CN¥ 8,80≈ € 1,20
  • Taxi, 5 kmCN¥ 53,00≈ € 7,10
  • Kaartje openbaar vervoerCN¥ 10,00≈ € 1,30
  • Middenklassehotel, per nachtCN¥ 660≈ € 88,00

Geschat op basis van het consumentenprijsniveau van China — werkelijke prijzen verschillen per plaats en seizoen. Prijzen liggen op ongeveer 48% van het Amerikaanse niveau.

Komende feestdagen
  • 1 janNieuwjaarsdag · 元旦
  • 6 febChinese New Year (Spring Festival) · 春节
Zon & daglicht
Zonsopkomst
06:29
Zonsondergang
17:37
Daglicht vandaag
11,1 u
Hoe laat is het in Baoding
Aardbevingsgeschiedenis

Sinds 1975 geen aardbevingen met een kracht van 5 of meer binnen 100 km.

Kaart

Hoe kom je naar Baoding?

Dichtstbijzijnde luchthavens

Afstanden

schatting

Hotels

Hotels in Baoding

Hotels en vakantiewoningen met actuele prijzen per nacht.

Hotels in Baoding
Laden…

We ontvangen mogelijk een commissie als je via deze kaart boekt, zonder extra kosten voor jou.

Dieren en planten in de omgeving

De vaakst waargenomen soorten binnen 25 km, met hun seizoenspatroon.

Gebruik deze widget

Klimaat in Baoding

Zet een gratis klimaatkaart van Baoding op je website of blog. Kopieer de code hieronder.

Klimaatgegevens downloaden (CSV)

Veelgestelde vragen

Wat is de beste reistijd voor Baoding?

Op basis van klimaatnormalen is de beste reistijd voor Baoding: april–mei en september.

Hoe is het weer in Baoding in oktober?

In oktober is het in Baoding gemiddeld maximaal 21°C en minimaal 8°C, met 17 mm neerslag op zo’n 4 dagen.

Wat is de natste maand in Baoding?

Juli, met regen op zo’n 14 dagen.

Wat is de dichtstbijzijnde luchthaven bij Baoding?

Shijiazhuang Zhengding International Airport (SJW), op zo’n 94 km afstand.

Welke stekkers gebruik je in China?

Stekkertypes A, C, I, 220 V.

Met welke valuta betaal je in China?

Chinese yuan (CNY).

Wat is het alarmnummer in China?

110.

Is China veilig om te bezoeken?

Amerikaans reisadvies: Extra voorzichtigheid. Brits reisadvies: Geen reiswaarschuwingen.

Wanneer is het het drukst in Baoding?

De drukste maanden zijn april–mei en september–oktober.

Wanneer is het het rustigst in Baoding?

De rustigste maanden zijn december–februari.

In welke tijdzone ligt Baoding?

Asia/Shanghai (UTC+8).

Hoeveel inwoners heeft Baoding?

Ongeveer 2.739.887.