Gedikbulak i
Bergdorp · Van

Gedikbulak

Timar · Tuşba · Turkije

Nu
15°
Lokale tijd
12:56
Inwoners
1,1K
Hoogte
1.773 m
Beste reistijd
jun, sep
Reisscore 97/100
Belangrijkste luchthaven
VAN
41 km
Tijdzone
UTC+3
Europe/Istanbul
In één oogopslag

Gedikbulak ligt in Van, Turkije. Volgens onze klimaatgegevens is de beste reistijd juni en september. De warmste maand is juli, met een gemiddelde maximumtemperatuur van 30°C.

De beste maanden om te gaan zijn juni en september.

juli is de warmste maand, met maxima rond 30°C.

januari is de koudste maand, met minima rond -10°C.

De natste maand is april, met regen op zo’n 14 dagen.

juli is de zonnigste maand, met zo’n 12,7 uur zon per dag.

Weer

16-daagse weersverwachting

Weer in Gedikbulak
15°
Overwegend helder
Voelt als
11°
Luchtvochtigheid
50%
Wind
18 km/u W
Windstoten
39 km/u
Bewolking
23%
Luchtdruk
1021 hPa
UV-index
0 (nu)
Zonsopkomst / Zonsondergang
06:26 / 17:13

Komende 48 uur

14° 12 15° 15 11° 18 9° 21 8° 00 8° 03 25% 7° 06 49% 11° 09 17° 12 16° 15 11° 18 22% 10° 21 9° 00 8° 03 7° 06 12° 09
Vandaag
26 okt
Lichte motregen
15°7°
11% 0.3 mm 17 W
Morgen
27 okt
Lichte motregen
17°7°
49% 2.0 mm 13 W
wo
28 okt
Lichte motregen
16°7°
67% 1.4 mm 7 ZO
do
29 okt
Motregen
14°8°
73% 3.6 mm 4 O
vr
30 okt
Motregen
15°5°
65% 2.4 mm 14 Z
za
31 okt
Lichte motregen
13°6°
47% 2.8 mm 10 W
zo
1 nov
Zwaar bewolkt
13°5°
29% 8 NO
ma
2 nov
Lichte motregen
12°7°
69% 3.0 mm 7 O
di
3 nov
Lichte motregen
11°6°
58% 3.4 mm 12 W
wo
4 nov
Sneeuw
10°4°
55% 6.0 mm 7 NW
do
5 nov
Sneeuw
10°3°
49% 11 mm 10 W
vr
6 nov
Lichte motregen
9°3°
51% 1.4 mm 10 W
za
7 nov
Lichte motregen
10°4°
45% 2.8 mm 12 ZW
zo
8 nov
Lichte motregen
10°4°
45% 2.4 mm 18 W
ma
9 nov
Lichte motregen
10°5°
25% 2.2 mm 22 W
di
10 nov
Onbewolkt
2°-4°
29% 11 O
Europese luchtkwaliteitsindex35Redelijk
PM2.512,6
PM1021,1
NO₂1,3
O₃66
Pollen
Els 0Berk 0Gras 0Bijvoet 0Olijf 0Ambrosia 0

Bijgewerkt: Over deze data: Verwachtingen & trends

Klimaat

Beste reistijd voor Gedikbulak

Gemiddelde omstandigheden per maand op basis van langjarige klimaatnormalen (1961–2020).

Beste reistijdjuni en september
-15°-2°10°23°35° 050100 mm jan · 39 mmfeb · 42 mmmrt · 50 mmapr · 63 mmmei · 56 mmjun · 27 mmjul · 7 mmaug · 7 mmsep · 15 mmokt · 52 mmnov · 55 mmdec · 46 mm -1°0°5°12°18°25°30°30°25°17°9°2° -10°-9°-4°2°6°10°14°13°8°3°-1°-6° janfebmrtaprmeijunjulaugsepoktnovdec
Gem. maximum Gem. minimum Neerslag (mm) Beste reistijd

Maand voor maand

Klimaatjanfebmrtaprmeijunjulaugsepoktnovdec
Gem. maximum-1°0°5°12°18°25°30°30°25°17°9°2°
Gem. minimum-10°-9°-4°2°6°10°14°13°8°3°-1°-6°
Neerslag (mm)3942506356277715525546
Regendagen1011121412722491011
Zonuren per dag (u)4,85,66,77,69,311,912,711,810,47,35,44,5
Daglicht (u)9,710,711,813,214,314,914,613,712,411,1109,5
Luchtvochtigheid (%)707169656053464650636970
Wind (km/u)667888777667
Reisscore202119396893797797673319

De reisscore (0–100) beloont maxima van 22–27 °C, zachte nachten, zonneschijn en weinig regendagen.

Klimaatgegevens downloaden (CSV)

Klimaatnormalen: WorldClim 2.1 (1970–2000) · CRU CL 2.0 (1961–1990) Over deze data: Klimaatnormalen

Activiteiten

Wat te doen in Gedikbulak, maand per maand

Wanneer elke activiteit op haar best is, op basis van de klimaatgemiddelden.

Wat te doen in Gedikbulak, maand per maand
Activiteitenjanfebmrtaprmeijunjulaugsepoktnovdec
Bezienswaardigheden & stadswandelingen MatigMatigMatigMatigMatigGoedRedelijkRedelijkGoedRedelijkMatigMatig
Wandelen MatigMatigMatigMatigMatigRedelijkMatigMatigRedelijkRedelijkRedelijkMatig
Fotografie & zonsondergangen MatigRedelijkRedelijkRedelijkRedelijkGoedGoedGoedGoedRedelijkRedelijkMatig

Goed Redelijk Matig · Geschat op basis van langjarige gemiddelden van temperatuur, regendagen, zonuren en zeewatertemperatuur.

Zo beoordelen we elke activiteit
  • Bezienswaardigheden & stadswandelingen — Goed: maxima van 15–27 °C en weinig regendagen. Redelijk: 11–33 °C.
  • Wandelen — Goed: maxima van 10–24 °C en weinig regendagen; ruimer met wandelroutes of nationale parken in de buurt.
  • Fotografie & zonsondergangen — Goed: minstens 7 uur zon per dag en weinig regendagen. Redelijk: 5 uur of meer.

Bezienswaardigheden in de buurt

Bergen, kastelen, musea, stranden en erfgoedlocaties binnen 25 km.

Bezienswaardigheden in Gedikbulak
Praktisch

Gedikbulak: praktische informatie

Stekkers, geld, alarmnummers, veiligheid en gangbare prijzen — alles wat je moet weten voor vertrek.

Stekkers
CF
Spanning
230 V · 50 Hz
Verkeer
Rechts rijden
Valuta

Turkse lira

TRY · ₺

1 EUR ≈ 55,7 TRY

Talen
Turks
Landnummer
+90
Alarmnummers
Veiligheid & reisadvies
2
Extra voorzichtigheidAmerikaans reisadvies
Raadt alle reizen naar delen van het land afBrits reisadvies · 19 okt 2026
Lees het volledige advies
Gangbare prijzen
  • Maaltijd, eenvoudig restaurantTRY 535≈ € 9,60
  • CappuccinoTRY 135≈ € 2,50
  • Bier (0,5 l)TRY 195≈ € 3,50
  • Fles water (1,5 l)TRY 63,00≈ € 1,10
  • Taxi, 5 kmTRY 375≈ € 6,70
  • Kaartje openbaar vervoerTRY 70,00≈ € 1,30
  • Middenklassehotel, per nachtTRY 4.700≈ € 84,00

Geschat op basis van het consumentenprijsniveau van Turkije — werkelijke prijzen verschillen per plaats en seizoen. Prijzen liggen op ongeveer 45% van het Amerikaanse niveau.

Komende feestdagen
  • 28 oktCumhuriyet Bayramı Arifesi (yarım gün)
  • 29 oktDag van de Republiek · Cumhuriyet Bayramı
  • 1 janNieuwjaarsdag · Yılbaşı
Zon & daglicht
Zonsopkomst
06:26
Zonsondergang
17:13
Daglicht vandaag
11,1 u
Hoe laat is het in Gedikbulak
Aardbevingsgeschiedenis

37 aardbevingen met een kracht van 5 of meer binnen 100 km in de afgelopen 51 jaar.

Zwaarste: M7,3 (1976).

Kaart

Hoe kom je naar Gedikbulak?

Dichtstbijzijnde luchthavens

Afstanden

schatting

Hotels

Hotels in Gedikbulak

Hotels en vakantiewoningen met actuele prijzen per nacht.

Hotels in Gedikbulak
Laden…

We ontvangen mogelijk een commissie als je via deze kaart boekt, zonder extra kosten voor jou.

Gebruik deze widget

Klimaat in Gedikbulak

Zet een gratis klimaatkaart van Gedikbulak op je website of blog. Kopieer de code hieronder.

Klimaatgegevens downloaden (CSV)

Veelgestelde vragen

Wat is de beste reistijd voor Gedikbulak?

Op basis van klimaatnormalen is de beste reistijd voor Gedikbulak: juni en september.

Hoe is het weer in Gedikbulak in oktober?

In oktober is het in Gedikbulak gemiddeld maximaal 17°C en minimaal 3°C, met 52 mm neerslag op zo’n 9 dagen.

Wat is de natste maand in Gedikbulak?

April, met regen op zo’n 14 dagen.

Wat is de dichtstbijzijnde luchthaven bij Gedikbulak?

Luchthaven Van Ferit Melen (VAN), op zo’n 41 km afstand.

Welke stekkers gebruik je in Turkije?

Stekkertypes C, F, 230 V.

Met welke valuta betaal je in Turkije?

Turkse lira (TRY).

Wat is het alarmnummer in Turkije?

112.

Is Turkije veilig om te bezoeken?

Amerikaans reisadvies: Extra voorzichtigheid. Brits reisadvies: Raadt alle reizen naar delen van het land af.

In welke tijdzone ligt Gedikbulak?

Europe/Istanbul (UTC+3).

Hoeveel inwoners heeft Gedikbulak?

Ongeveer 1.083.