Söderfors i
Dorp · Västerbottens län

Söderfors

Lycksele kommun · Zweden

Nu
2°
Lokale tijd
10:33
Inwoners
1,6K
Hoogte
273 m
Beste reistijd
jul
Reisscore 55/100
Belangrijkste luchthaven
LYC
44 km
Tijdzone
UTC+2
Europe/Stockholm
In één oogopslag

Söderfors ligt in Västerbottens län, Zweden. Volgens onze klimaatgegevens is de beste reistijd juli. De warmste maand is juli, met een gemiddelde maximumtemperatuur van 19°C.

De beste maanden om te gaan zijn juli.

juli is de warmste maand, met maxima rond 19°C.

januari is de koudste maand, met minima rond -14°C.

De natste maand is augustus, met regen op zo’n 16 dagen.

juni is de zonnigste maand, met zo’n 8,5 uur zon per dag.

Weer

16-daagse weersverwachting

Weer in Söderfors
2°
Zwaar bewolkt
Voelt als
-1°
Luchtvochtigheid
99%
Wind
7 km/u ZO
Windstoten
15 km/u
Bewolking
100%
Luchtdruk
1028 hPa
UV-index
0 (nu)
Zonsopkomst / Zonsondergang
07:58 / 17:05

Komende 48 uur

2° 10 2° 13 2° 16 2° 19 2° 22 43% 4° 01 79% 6° 04 49% 6° 07 7° 10 7° 13 7° 16 6° 19 6° 22 6° 01 7° 04 7° 07
Vandaag
21 okt
Lichte motregen
3°-1°
63% 12 ZO
Morgen
22 okt
Lichte motregen
7°4°
79% 1.7 mm 16 ZO
vr
23 okt
Lichte motregen
7°6°
53% 0.8 mm 15 ZO
za
24 okt
Motregen
7°4°
65% 5.5 mm 15 ZO
zo
25 okt
Lichte motregen
8°4°
61% 1.7 mm 23 ZO
ma
26 okt
Motregen
7°5°
63% 3.7 mm 22 ZO
di
27 okt
Motregen
6°2°
44% 7.4 mm 22 Z
wo
28 okt
Lichte motregen
6°3°
49% 2.2 mm 23 ZW
do
29 okt
Half bewolkt
6°3°
27% 22 ZW
vr
30 okt
Lichte motregen
5°3°
20% 0.6 mm 20 ZW
za
31 okt
Half bewolkt
5°2°
21% 35 ZW
zo
1 nov
Lichte sneeuw
3°-1°
21% 22 W
ma
2 nov
Sneeuw
1°0°
10% 7.0 mm 8 NO
di
3 nov
Sneeuw
1°-2°
16% 4.2 mm 14 NO
wo
4 nov
Half bewolkt
0°-3°
14% 10 W
do
5 nov
Sneeuw
1°-5°
24% 22 W
Europese luchtkwaliteitsindex13Goed
PM2.51,8
PM102,7
NO₂1,1
O₃40
Pollen
Els 0Berk 0Gras 0Bijvoet 0Olijf 0Ambrosia 0

Bijgewerkt: Over deze data: Verwachtingen & trends

Klimaat

Beste reistijd voor Söderfors

Gemiddelde omstandigheden per maand op basis van langjarige klimaatnormalen (1961–2020).

Beste reistijdjuli
-20°-9°3°14°25° 050100 mm jan · 40 mmfeb · 28 mmmrt · 32 mmapr · 31 mmmei · 39 mmjun · 63 mmjul · 97 mmaug · 75 mmsep · 53 mmokt · 53 mmnov · 50 mmdec · 38 mm -6°-5°-1°4°12°17°19°16°11°4°-2°-5° -14°-13°-9°-4°2°7°9°8°3°-2°-8°-12° janfebmrtaprmeijunjulaugsepoktnovdec
Gem. maximum Gem. minimum Neerslag (mm) Beste reistijd

Maand voor maand

Klimaatjanfebmrtaprmeijunjulaugsepoktnovdec
Gem. maximum-6°-5°-1°4°12°17°19°16°11°4°-2°-5°
Gem. minimum-14°-13°-9°-4°2°7°9°8°3°-2°-8°-12°
Neerslag (mm)402832313963977553535038
Regendagen107881013161613131310
Zonuren per dag (u)0,41,32,94,97,18,57,55,83,72,210,3
Daglicht (u)58,311,51518,621,720,116,512,99,56,13,8
Luchtvochtigheid (%)1009989776965707681869899
Wind (km/u)88101112131210111199
Reisscore156113453554521421

De reisscore (0–100) beloont maxima van 22–27 °C, zachte nachten, zonneschijn en weinig regendagen.

Klimaatgegevens downloaden (CSV)

Klimaatnormalen: WorldClim 2.1 (1970–2000) · CRU CL 2.0 (1961–1990) Over deze data: Klimaatnormalen

Activiteiten

Wat te doen in Söderfors, maand per maand

Wanneer elke activiteit op haar best is, op basis van de klimaatgemiddelden.

Wat te doen in Söderfors, maand per maand
Activiteitenjanfebmrtaprmeijunjulaugsepoktnovdec
Bezienswaardigheden & stadswandelingen MatigMatigMatigMatigRedelijkMatigMatigMatigMatigMatigMatigMatig
Wandelen MatigMatigMatigMatigRedelijkMatigMatigMatigMatigMatigMatigMatig
Fotografie & zonsondergangen MatigMatigMatigMatigRedelijkRedelijkRedelijkRedelijkMatigMatigMatigMatig

Goed Redelijk Matig · Geschat op basis van langjarige gemiddelden van temperatuur, regendagen, zonuren en zeewatertemperatuur.

Zo beoordelen we elke activiteit
  • Bezienswaardigheden & stadswandelingen — Goed: maxima van 15–27 °C en weinig regendagen. Redelijk: 11–33 °C.
  • Wandelen — Goed: maxima van 10–24 °C en weinig regendagen; ruimer met wandelroutes of nationale parken in de buurt.
  • Fotografie & zonsondergangen — Goed: minstens 7 uur zon per dag en weinig regendagen. Redelijk: 5 uur of meer.

Bezienswaardigheden in de buurt

Bergen, kastelen, musea, stranden en erfgoedlocaties binnen 25 km.

Bezienswaardigheden in Söderfors
Praktisch

Söderfors: praktische informatie

Stekkers, geld, alarmnummers, veiligheid en gangbare prijzen — alles wat je moet weten voor vertrek.

Stekkers
CF
Spanning
230 V · 50 Hz
Verkeer
Rechts rijden
Valuta

Zweedse kroon

SEK · kr

1 EUR ≈ 11,1 SEK

Talen
Zweeds
Landnummer
+46
Alarmnummers
Veiligheid & reisadvies
2
Extra voorzichtigheidAmerikaans reisadvies
Geen reiswaarschuwingenBrits reisadvies · 11 aug 2026
Lees het volledige advies
Gangbare prijzen
  • Maaltijd, eenvoudig restaurantSEK 200≈ € 18,00
  • CappuccinoSEK 46,00≈ € 4,10
  • Bier (0,5 l)SEK 69,00≈ € 6,20
  • Fles water (1,5 l)SEK 20,00≈ € 1,80
  • Taxi, 5 kmSEK 145≈ € 13,00
  • Kaartje openbaar vervoerSEK 26,00≈ € 2,40
  • Middenklassehotel, per nachtSEK 1.550≈ € 135

Geschat op basis van het consumentenprijsniveau van Zweden — werkelijke prijzen verschillen per plaats en seizoen. Prijzen liggen op ongeveer 91% van het Amerikaanse niveau.

Komende feestdagen
  • 31 oktAllerheiligen · Alla helgons dag
  • 24 decKerstavond · Julafton
  • 25 decEerste Kerstdag · Juldagen
  • 26 decTweede Kerstdag · Annandag jul
  • 31 decOudejaarsdag · Nyårsafton
  • 1 janNieuwjaarsdag · Nyårsdagen
  • 6 janDriekoningen · Trettondedag jul
Zon & daglicht
Zonsopkomst
07:58
Zonsondergang
17:05
Daglicht vandaag
9,5 u
Hoe laat is het in Söderfors
Aardbevingsgeschiedenis

Sinds 1975 geen aardbevingen met een kracht van 5 of meer binnen 100 km.

Kaart

Hoe kom je naar Söderfors?

Dichtstbijzijnde luchthavens

Afstanden

schatting

Hotels

Hotels in Söderfors

Hotels en vakantiewoningen met actuele prijzen per nacht.

Hotels in Söderfors
Laden…

We ontvangen mogelijk een commissie als je via deze kaart boekt, zonder extra kosten voor jou.

Gebruik deze widget

Klimaat in Söderfors

Zet een gratis klimaatkaart van Söderfors op je website of blog. Kopieer de code hieronder.

Klimaatgegevens downloaden (CSV)

Veelgestelde vragen

Wat is de beste reistijd voor Söderfors?

Op basis van klimaatnormalen is de beste reistijd voor Söderfors: juli.

Hoe is het weer in Söderfors in oktober?

In oktober is het in Söderfors gemiddeld maximaal 4°C en minimaal -2°C, met 53 mm neerslag op zo’n 13 dagen.

Wat is de natste maand in Söderfors?

Augustus, met regen op zo’n 16 dagen.

Wat is de dichtstbijzijnde luchthaven bij Söderfors?

Lycksele Airport (LYC), op zo’n 44 km afstand.

Welke stekkers gebruik je in Zweden?

Stekkertypes C, F, 230 V.

Met welke valuta betaal je in Zweden?

Zweedse kroon (SEK).

Wat is het alarmnummer in Zweden?

112.

Is Zweden veilig om te bezoeken?

Amerikaans reisadvies: Extra voorzichtigheid. Brits reisadvies: Geen reiswaarschuwingen.

In welke tijdzone ligt Söderfors?

Europe/Stockholm (UTC+2).

Hoeveel inwoners heeft Söderfors?

Ongeveer 1.597.