Kanada
Alberta
582 miejsc · 5,77 mln · 129 powiaty
Alberta – jedna z prowincji Kanady, w Zachodniej Kanadzie. Alberta graniczy z następującymi prowincjami: od zachodu z Kolumbią Brytyjską, od wschodu z Saskatchewan, z Terytoriami Północno-Zachodnimi na północy i z amerykańskim stanem Montana od południa. Czytaj dalej — Wikipedia
Alberta: miejscowości
50
Calgary
Alberta · Kanada
13° / -2° 15 mm Paź
43
Edmonton
Alberta · Kanada
11° / 0° 18 mm Paź
56
Lethbridge
Alberta · Kanada
14° / 0° 18 mm Paź
45
Red Deer
Alberta · Kanada
12° / -2° 19 mm Paź
47
Airdrie
Alberta · Kanada
12° / -2° 16 mm Paź
42
Sherwood Park
Alberta · Kanada
11° / -1° 21 mm Paź
33
Grande Prairie
Alberta · Kanada
10° / -1° 25 mm Paź
25
Fort McMurray
Alberta · Kanada
8° / -2° 26 mm Paź
Wskaźnik podróży
Alberta: kiedy jechać – miesiąc po miesiącu
Wskaźnik podróży w poszczególnych miesiącach dla głównych kierunków – zielony oznacza świetną pogodę.
| miejsc | Sty | Lut | Mar | Kwi | Maj | Cze | Lip | Sie | Wrz | Paź | Lis | Gru |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Calgary | 20 | 25 | 24 | 41 | 59 | 76 | 83 | 86 | 68 | 50 | 26 | 22 |
| Edmonton | 16 | 21 | 23 | 41 | 64 | 73 | 77 | 79 | 60 | 43 | 20 | 15 |
| Lethbridge | 18 | 24 | 22 | 47 | 70 | 84 | 91 | 90 | 79 | 56 | 25 | 18 |
| Red Deer | 18 | 23 | 24 | 40 | 60 | 70 | 77 | 80 | 60 | 45 | 23 | 20 |
| Airdrie | 20 | 25 | 23 | 37 | 56 | 70 | 81 | 84 | 64 | 47 | 25 | 22 |
| Sherwood Park | 19 | 24 | 25 | 40 | 63 | 72 | 78 | 79 | 59 | 42 | 23 | 18 |
| Grande Prairie | 12 | 20 | 21 | 41 | 66 | 76 | 80 | 80 | 56 | 33 | 15 | 14 |
| Fort McMurray | 15 | 22 | 23 | 39 | 65 | 76 | 76 | 79 | 53 | 25 | 15 | 12 |
| Medicine Hat | 20 | 26 | 25 | 50 | 74 | 85 | 89 | 91 | 81 | 56 | 24 | 18 |
| St. Albert | 15 | 21 | 21 | 40 | 64 | 73 | 77 | 80 | 60 | 43 | 19 | 15 |
| Centre City | 20 | 25 | 24 | 41 | 60 | 77 | 83 | 86 | 69 | 50 | 26 | 22 |
| Spruce Grove | 16 | 21 | 22 | 41 | 65 | 73 | 77 | 79 | 60 | 44 | 20 | 17 |
Najbliższe lotniska
- YYCCalgary International AirportCalgary · 9 km
- YQLLethbridge County AirportLethbridge · 182 km
- YXCCranbrook/Canadian Rockies International AirportCranbrook · 200 km
- YEGEdmonton International AirportEdmonton · 254 km
- CA-1291(Duplicate)YEGEdmonton · 254 km
Powiaty i miejscowości
Calgary193 miejsc · 2,6 mln
| Powiat | Ludność | Wysokość n.p.m. | Najlepszy czas na wyjazd | Paź |
|---|---|---|---|---|
| Calgary | 1 306 784 | 1048 m | Sierpień | 50 |
| Centre City | 41 000 | 1053 m | Sierpień | 50 |
| Beltline | 25 880 | 1052 m | Sierpień | 50 |
| Panorama Hills | 25 535 | 1117 m | Sierpień | 49 |
| Saddle Ridge | 24 365 | 1094 m | Sierpień | 48 |
| Cranston | 20 850 | 1043 m | Sierpień | 52 |
| Evergreen | 20 780 | 1090 m | Sierpień | 51 |
| Tuscany | 19 700 | 1177 m | Sierpień | 48 |
| Evanston | 18 710 | 1095 m | Sierpień | 48 |
| Auburn Bay | 18 090 | 1050 m | Sierpień | 52 |
Edmonton247 miejsc · 1,84 mln
| Powiat | Ludność | Wysokość n.p.m. | Najlepszy czas na wyjazd | Paź |
|---|---|---|---|---|
| Edmonton | 1 010 899 | 668 m | Sierpień | 43 |
| Wîhkwêntôwin | 18 180 | 664 m | Sierpień | 44 |
| Downtown | 12 423 | 685 m | Sierpień | 43 |
| Garneau | 9480 | 672 m | Sierpień | 44 |
| The Hamptons | 9405 | 696 m | Sierpień | 45 |
| Strathcona | 8984 | 668 m | Sierpień | 43 |
| Rutherford | 8407 | 691 m | Sierpień | 45 |
| Silver Berry | 8089 | 713 m | Sierpień | 43 |
| Wild Rose | 8031 | 717 m | Sierpień | 43 |
| Summerside | 7976 | 694 m | Sierpień | 43 |
Lethbridge1 miejsc · 103,2 tys.
| Powiat | Ludność | Wysokość n.p.m. | Najlepszy czas na wyjazd | Paź |
|---|---|---|---|---|
| Lethbridge | 103 197 | 907 m | Lipiec | 56 |
Red Deer2 miejsc · 102,4 tys.
| Powiat | Ludność | Wysokość n.p.m. | Najlepszy czas na wyjazd | Paź |
|---|---|---|---|---|
| Red Deer | 100 844 | 856 m | Sierpień | 45 |
| Springbrook | 1507 | 896 m | Sierpień | 45 |
Airdrie1 miejsc · 90 tys.
| Powiat | Ludność | Wysokość n.p.m. | Najlepszy czas na wyjazd | Paź |
|---|---|---|---|---|
| Airdrie | 90 044 | 1086 m | Sierpień | 47 |
Strathcona3 miejsc · 72,5 tys.
| Powiat | Ludność | Wysokość n.p.m. | Najlepszy czas na wyjazd | Paź |
|---|---|---|---|---|
| Sherwood Park | 70 618 | 729 m | Sierpień | 42 |
| Ardrossan | 1238 | 707 m | Lipiec | 42 |
| Rural North East South Sturgeon | 599 | 623 m | Sierpień | 43 |
Grande Prairie1 miejsc · 70,4 tys.
| Powiat | Ludność | Wysokość n.p.m. | Najlepszy czas na wyjazd | Paź |
|---|---|---|---|---|
| Grande Prairie | 70 385 | 653 m | Lipiec | 33 |
Wood Buffalo4 miejsc · 68,4 tys.
| Powiat | Ludność | Wysokość n.p.m. | Najlepszy czas na wyjazd | Paź |
|---|---|---|---|---|
| Fort McMurray | 66 573 | 258 m | Sierpień | 25 |
| Fort Chipewyan | 798 | 218 m | Lipiec | 16 |
| Saprae Creek | 572 | 381 m | Sierpień | 22 |
| Anzac | 506 | 493 m | Sierpień | 21 |
Medicine Hat1 miejsc · 63,1 tys.
| Powiat | Ludność | Wysokość n.p.m. | Najlepszy czas na wyjazd | Paź |
|---|---|---|---|---|
| Medicine Hat | 63 138 | 673 m | Sierpień | 56 |
St. Albert1 miejsc · 57,7 tys.
| Powiat | Ludność | Wysokość n.p.m. | Najlepszy czas na wyjazd | Paź |
|---|---|---|---|---|
| St. Albert | 57 719 | 663 m | Sierpień | 43 |
Spruce Grove1 miejsc · 39 tys.
| Powiat | Ludność | Wysokość n.p.m. | Najlepszy czas na wyjazd | Paź |
|---|---|---|---|---|
| Spruce Grove | 38 985 | 704 m | Sierpień | 44 |
Chestermere1 miejsc · 32,3 tys.
| Powiat | Ludność | Wysokość n.p.m. | Najlepszy czas na wyjazd | Paź |
|---|---|---|---|---|
| Chestermere | 32 255 | 1022 m | Sierpień | 50 |
Cochrane1 miejsc · 32,2 tys.
| Powiat | Ludność | Wysokość n.p.m. | Najlepszy czas na wyjazd | Paź |
|---|---|---|---|---|
| Cochrane | 32 199 | 1143 m | Sierpień | 45 |
Lloydminster1 miejsc · 31,6 tys.
| Powiat | Ludność | Wysokość n.p.m. | Najlepszy czas na wyjazd | Paź |
|---|---|---|---|---|
| Lloydminster | 31 582 | 657 m | Sierpień | 42 |
Okotoks1 miejsc · 30,2 tys.
| Powiat | Ludność | Wysokość n.p.m. | Najlepszy czas na wyjazd | Paź |
|---|---|---|---|---|
| Okotoks | 30 214 | 1071 m | Sierpień | 51 |
Camrose1 miejsc · 20,4 tys.
| Powiat | Ludność | Wysokość n.p.m. | Najlepszy czas na wyjazd | Paź |
|---|---|---|---|---|
| Camrose | 20 405 | 739 m | Sierpień | 43 |
Stony Plain1 miejsc · 18 tys.
| Powiat | Ludność | Wysokość n.p.m. | Najlepszy czas na wyjazd | Paź |
|---|---|---|---|---|
| Stony Plain | 17 993 | 705 m | Sierpień | 43 |
Sylvan Lake1 miejsc · 17,5 tys.
| Powiat | Ludność | Wysokość n.p.m. | Najlepszy czas na wyjazd | Paź |
|---|---|---|---|---|
| Sylvan Lake | 17 477 | 940 m | Sierpień | 43 |
Leduc2 miejsc · 17,8 tys.
Fort Saskatchewan1 miejsc · 15 tys.
| Powiat | Ludność | Wysokość n.p.m. | Najlepszy czas na wyjazd | Paź |
|---|---|---|---|---|
| Fort Saskatchewan | 14 957 | 627 m | Sierpień | 43 |
Brooks1 miejsc · 14,5 tys.
| Powiat | Ludność | Wysokość n.p.m. | Najlepszy czas na wyjazd | Paź |
|---|---|---|---|---|
| Brooks | 14 451 | 748 m | Sierpień | 52 |
High River1 miejsc · 14,3 tys.
| Powiat | Ludność | Wysokość n.p.m. | Najlepszy czas na wyjazd | Paź |
|---|---|---|---|---|
| High River | 14 324 | 1034 m | Lipiec | 53 |
Lacombe1 miejsc · 14,3 tys.
| Powiat | Ludność | Wysokość n.p.m. | Najlepszy czas na wyjazd | Paź |
|---|---|---|---|---|
| Lacombe | 14 258 | 853 m | Sierpień | 45 |
Canmore1 miejsc · 14 tys.
| Powiat | Ludność | Wysokość n.p.m. | Najlepszy czas na wyjazd | Paź |
|---|---|---|---|---|
| Canmore | 13 992 | 1375 m | Lipiec | 39 |
Strathmore1 miejsc · 13,6 tys.
| Powiat | Ludność | Wysokość n.p.m. | Najlepszy czas na wyjazd | Paź |
|---|---|---|---|---|
| Strathmore | 13 592 | 976 m | Sierpień | 51 |
Wetaskiwin1 miejsc · 12,6 tys.
| Powiat | Ludność | Wysokość n.p.m. | Najlepszy czas na wyjazd | Paź |
|---|---|---|---|---|
| Wetaskiwin | 12 594 | 758 m | Sierpień | 44 |
Cold Lake2 miejsc · 18,9 tys.
| Powiat | Ludność | Wysokość n.p.m. | Najlepszy czas na wyjazd | Paź |
|---|---|---|---|---|
| Cold Lake | 11 595 | 548 m | Sierpień | 34 |
| Grand Centre | 7256 | 534 m | Sierpień | 34 |
Blackfalds1 miejsc · 11 tys.
| Powiat | Ludność | Wysokość n.p.m. | Najlepszy czas na wyjazd | Paź |
|---|---|---|---|---|
| Blackfalds | 11 015 | 876 m | Sierpień | 45 |
Hinton1 miejsc · 9,9 tys.
| Powiat | Ludność | Wysokość n.p.m. | Najlepszy czas na wyjazd | Paź |
|---|---|---|---|---|
| Hinton | 9889 | 1022 m | Sierpień | 41 |
Morinville1 miejsc · 9,8 tys.
| Powiat | Ludność | Wysokość n.p.m. | Najlepszy czas na wyjazd | Paź |
|---|---|---|---|---|
| Morinville | 9848 | 701 m | Sierpień | 42 |
Olds1 miejsc · 9,2 tys.
| Powiat | Ludność | Wysokość n.p.m. | Najlepszy czas na wyjazd | Paź |
|---|---|---|---|---|
| Olds | 9209 | 1039 m | Sierpień | 45 |
Whitecourt1 miejsc · 8,8 tys.
| Powiat | Ludność | Wysokość n.p.m. | Najlepszy czas na wyjazd | Paź |
|---|---|---|---|---|
| Whitecourt | 8763 | 689 m | Sierpień | 39 |
Drumheller1 miejsc · 8,4 tys.
| Powiat | Ludność | Wysokość n.p.m. | Najlepszy czas na wyjazd | Paź |
|---|---|---|---|---|
| Drumheller | 8430 | 687 m | Sierpień | 52 |
Banff1 miejsc · 8,3 tys.
| Powiat | Ludność | Wysokość n.p.m. | Najlepszy czas na wyjazd | Paź |
|---|---|---|---|---|
| Banff | 8305 | 1388 m | Sierpień | 36 |
Coaldale1 miejsc · 8,2 tys.
| Powiat | Ludność | Wysokość n.p.m. | Najlepszy czas na wyjazd | Paź |
|---|---|---|---|---|
| Coaldale | 8215 | 865 m | Lipiec | 57 |
Taber1 miejsc · 8,2 tys.
| Powiat | Ludność | Wysokość n.p.m. | Najlepszy czas na wyjazd | Paź |
|---|---|---|---|---|
| Taber | 8163 | 813 m | Lipiec | 58 |
Edson1 miejsc · 8 tys.
| Powiat | Ludność | Wysokość n.p.m. | Najlepszy czas na wyjazd | Paź |
|---|---|---|---|---|
| Edson | 7975 | 913 m | Sierpień | 39 |
Innisfail1 miejsc · 7,7 tys.
| Powiat | Ludność | Wysokość n.p.m. | Najlepszy czas na wyjazd | Paź |
|---|---|---|---|---|
| Innisfail | 7672 | 946 m | Sierpień | 44 |
Beaumont1 miejsc · 7,4 tys.
| Powiat | Ludność | Wysokość n.p.m. | Najlepszy czas na wyjazd | Paź |
|---|---|---|---|---|
| Beaumont | 7366 | 716 m | Sierpień | 43 |
Peace River1 miejsc · 6,8 tys.
| Powiat | Ludność | Wysokość n.p.m. | Najlepszy czas na wyjazd | Paź |
|---|---|---|---|---|
| Peace River | 6842 | 330 m | Sierpień | 35 |
Slave Lake1 miejsc · 6,8 tys.
| Powiat | Ludność | Wysokość n.p.m. | Najlepszy czas na wyjazd | Paź |
|---|---|---|---|---|
| Slave Lake | 6836 | 583 m | Sierpień | 32 |
Ponoka1 miejsc · 6,7 tys.
| Powiat | Ludność | Wysokość n.p.m. | Najlepszy czas na wyjazd | Paź |
|---|---|---|---|---|
| Ponoka | 6656 | 806 m | Sierpień | 45 |
Devon1 miejsc · 6,5 tys.
| Powiat | Ludność | Wysokość n.p.m. | Najlepszy czas na wyjazd | Paź |
|---|---|---|---|---|
| Devon | 6545 | 695 m | Sierpień | 45 |
Rocky Mountain House1 miejsc · 6,5 tys.
| Powiat | Ludność | Wysokość n.p.m. | Najlepszy czas na wyjazd | Paź |
|---|---|---|---|---|
| Rocky Mountain House | 6527 | 982 m | Sierpień | 44 |
Wainwright1 miejsc · 6,3 tys.
| Powiat | Ludność | Wysokość n.p.m. | Najlepszy czas na wyjazd | Paź |
|---|---|---|---|---|
| Wainwright | 6270 | 680 m | Sierpień | 44 |
Drayton Valley1 miejsc · 6,1 tys.
| Powiat | Ludność | Wysokość n.p.m. | Najlepszy czas na wyjazd | Paź |
|---|---|---|---|---|
| Drayton Valley | 6099 | 846 m | Sierpień | 46 |
Bonnyville1 miejsc · 6 tys.
| Powiat | Ludność | Wysokość n.p.m. | Najlepszy czas na wyjazd | Paź |
|---|---|---|---|---|
| Bonnyville | 5975 | 555 m | Sierpień | 38 |
St. Paul1 miejsc · 5,7 tys.
| Powiat | Ludność | Wysokość n.p.m. | Najlepszy czas na wyjazd | Paź |
|---|---|---|---|---|
| St. Paul | 5728 | 632 m | Sierpień | 38 |
Vegreville1 miejsc · 5,7 tys.
| Powiat | Ludność | Wysokość n.p.m. | Najlepszy czas na wyjazd | Paź |
|---|---|---|---|---|
| Vegreville | 5708 | 635 m | Sierpień | 41 |
Redcliff1 miejsc · 5,6 tys.
| Powiat | Ludność | Wysokość n.p.m. | Najlepszy czas na wyjazd | Paź |
|---|---|---|---|---|
| Redcliff | 5581 | 740 m | Sierpień | 56 |
Stettler1 miejsc · 5,5 tys.
| Powiat | Ludność | Wysokość n.p.m. | Najlepszy czas na wyjazd | Paź |
|---|---|---|---|---|
| Stettler | 5494 | 814 m | Sierpień | 48 |
Westlock1 miejsc · 4,7 tys.
| Powiat | Ludność | Wysokość n.p.m. | Najlepszy czas na wyjazd | Paź |
|---|---|---|---|---|
| Westlock | 4678 | 651 m | Sierpień | 43 |
Barrhead1 miejsc · 4,6 tys.
| Powiat | Ludność | Wysokość n.p.m. | Najlepszy czas na wyjazd | Paź |
|---|---|---|---|---|
| Barrhead | 4579 | 656 m | Sierpień | 43 |
Didsbury1 miejsc · 4,1 tys.
| Powiat | Ludność | Wysokość n.p.m. | Najlepszy czas na wyjazd | Paź |
|---|---|---|---|---|
| Didsbury | 4134 | 1032 m | Sierpień | 46 |
Vermilion1 miejsc · 4,1 tys.
| Powiat | Ludność | Wysokość n.p.m. | Najlepszy czas na wyjazd | Paź |
|---|---|---|---|---|
| Vermilion | 4084 | 617 m | Sierpień | 42 |
Carstairs1 miejsc · 4,1 tys.
| Powiat | Ludność | Wysokość n.p.m. | Najlepszy czas na wyjazd | Paź |
|---|---|---|---|---|
| Carstairs | 4077 | 1059 m | Sierpień | 46 |
Jasper2 miejsc · 7,9 tys.
| Powiat | Ludność | Wysokość n.p.m. | Najlepszy czas na wyjazd | Paź |
|---|---|---|---|---|
| Jasper | 3948 | 1062 m | Sierpień | 29 |
| Jasper Park Lodge | 3907 | 1036 m | Sierpień | 29 |
Pincher Creek1 miejsc · 3,9 tys.
| Powiat | Ludność | Wysokość n.p.m. | Najlepszy czas na wyjazd | Paź |
|---|---|---|---|---|
| Pincher Creek | 3855 | 1151 m | Lipiec | 49 |
Claresholm1 miejsc · 3,8 tys.
| Powiat | Ludność | Wysokość n.p.m. | Najlepszy czas na wyjazd | Paź |
|---|---|---|---|---|
| Claresholm | 3780 | 1034 m | Lipiec | 55 |
County of Warner No. 51 miejsc · 3,7 tys.
| Powiat | Ludność | Wysokość n.p.m. | Najlepszy czas na wyjazd | Paź |
|---|---|---|---|---|
| Raymond | 3708 | 956 m | Lipiec | 57 |
Black Diamond1 miejsc · 3,7 tys.
| Powiat | Ludność | Wysokość n.p.m. | Najlepszy czas na wyjazd | Paź |
|---|---|---|---|---|
| Black Diamond | 3663 | 1180 m | Sierpień | 48 |
Cardston1 miejsc · 3,6 tys.
| Powiat | Ludność | Wysokość n.p.m. | Najlepszy czas na wyjazd | Paź |
|---|---|---|---|---|
| Cardston | 3585 | 1136 m | Lipiec | 55 |
Penhold1 miejsc · 3,3 tys.
| Powiat | Ludność | Wysokość n.p.m. | Najlepszy czas na wyjazd | Paź |
|---|---|---|---|---|
| Penhold | 3277 | 895 m | Sierpień | 45 |
Grande Cache1 miejsc · 3,3 tys.
| Powiat | Ludność | Wysokość n.p.m. | Najlepszy czas na wyjazd | Paź |
|---|---|---|---|---|
| Grande Cache | 3276 | 1225 m | Lipiec | 25 |
High Level1 miejsc · 3,2 tys.
| Powiat | Ludność | Wysokość n.p.m. | Najlepszy czas na wyjazd | Paź |
|---|---|---|---|---|
| High Level | 3159 | 329 m | Lipiec | 21 |
Hanna1 miejsc · 3,1 tys.
| Powiat | Ludność | Wysokość n.p.m. | Najlepszy czas na wyjazd | Paź |
|---|---|---|---|---|
| Hanna | 3140 | 826 m | Sierpień | 50 |
Fort Macleod1 miejsc · 3,1 tys.
| Powiat | Ludność | Wysokość n.p.m. | Najlepszy czas na wyjazd | Paź |
|---|---|---|---|---|
| Fort Macleod | 3060 | 952 m | Lipiec | 57 |
Three Hills1 miejsc · 3,1 tys.
| Powiat | Ludność | Wysokość n.p.m. | Najlepszy czas na wyjazd | Paź |
|---|---|---|---|---|
| Three Hills | 3051 | 897 m | Sierpień | 49 |
Fairview1 miejsc · 3 tys.
| Powiat | Ludność | Wysokość n.p.m. | Najlepszy czas na wyjazd | Paź |
|---|---|---|---|---|
| Fairview | 2998 | 655 m | Lipiec | 34 |
Athabasca1 miejsc · 3 tys.
| Powiat | Ludność | Wysokość n.p.m. | Najlepszy czas na wyjazd | Paź |
|---|---|---|---|---|
| Athabasca | 2965 | 534 m | Sierpień | 39 |
Mackenzie3 miejsc · 4,4 tys.
| Powiat | Ludność | Wysokość n.p.m. | Najlepszy czas na wyjazd | Paź |
|---|---|---|---|---|
| La Crête | 2911 | 324 m | Lipiec | 27 |
| Fort Vermilion | 753 | 256 m | Czerwiec | 25 |
| Chateh | 700 | 344 m | Sierpień | 26 |
High Prairie1 miejsc · 2,9 tys.
| Powiat | Ludność | Wysokość n.p.m. | Najlepszy czas na wyjazd | Paź |
|---|---|---|---|---|
| High Prairie | 2878 | 593 m | Lipiec | 35 |
County of Grande Prairie No. 13 miejsc · 4,9 tys.
Gibbons1 miejsc · 2,8 tys.
| Powiat | Ludność | Wysokość n.p.m. | Najlepszy czas na wyjazd | Paź |
|---|---|---|---|---|
| Gibbons | 2790 | 633 m | Sierpień | 41 |
Sundre1 miejsc · 2,7 tys.
| Powiat | Ludność | Wysokość n.p.m. | Najlepszy czas na wyjazd | Paź |
|---|---|---|---|---|
| Sundre | 2672 | 1089 m | Sierpień | 44 |
Coalhurst1 miejsc · 2,7 tys.
| Powiat | Ludność | Wysokość n.p.m. | Najlepszy czas na wyjazd | Paź |
|---|---|---|---|---|
| Coalhurst | 2668 | 933 m | Lipiec | 57 |
Turner Valley1 miejsc · 2,6 tys.
| Powiat | Ludność | Wysokość n.p.m. | Najlepszy czas na wyjazd | Paź |
|---|---|---|---|---|
| Turner Valley | 2611 | 1216 m | Sierpień | 48 |
Rimbey1 miejsc · 2,6 tys.
| Powiat | Ludność | Wysokość n.p.m. | Najlepszy czas na wyjazd | Paź |
|---|---|---|---|---|
| Rimbey | 2567 | 913 m | Sierpień | 44 |
Grimshaw1 miejsc · 2,6 tys.
| Powiat | Ludność | Wysokość n.p.m. | Najlepszy czas na wyjazd | Paź |
|---|---|---|---|---|
| Grimshaw | 2560 | 598 m | Lipiec | 33 |
Crossfield1 miejsc · 2,5 tys.
| Powiat | Ludność | Wysokość n.p.m. | Najlepszy czas na wyjazd | Paź |
|---|---|---|---|---|
| Crossfield | 2512 | 1117 m | Sierpień | 46 |
Sexsmith1 miejsc · 2,5 tys.
| Powiat | Ludność | Wysokość n.p.m. | Najlepszy czas na wyjazd | Paź |
|---|---|---|---|---|
| Sexsmith | 2461 | 719 m | Lipiec | 32 |
Fox Creek1 miejsc · 2,5 tys.
| Powiat | Ludność | Wysokość n.p.m. | Najlepszy czas na wyjazd | Paź |
|---|---|---|---|---|
| Fox Creek | 2457 | 832 m | Lipiec | 37 |
Lac la Biche1 miejsc · 2,3 tys.
| Powiat | Ludność | Wysokość n.p.m. | Najlepszy czas na wyjazd | Paź |
|---|---|---|---|---|
| Lac La Biche | 2314 | 566 m | Sierpień | 38 |
Beaverlodge1 miejsc · 2,3 tys.
| Powiat | Ludność | Wysokość n.p.m. | Najlepszy czas na wyjazd | Paź |
|---|---|---|---|---|
| Beaverlodge | 2271 | 723 m | Lipiec | 32 |
Nanton1 miejsc · 2,2 tys.
| Powiat | Ludność | Wysokość n.p.m. | Najlepszy czas na wyjazd | Paź |
|---|---|---|---|---|
| Nanton | 2181 | 1019 m | Lipiec | 54 |
Magrath1 miejsc · 2,1 tys.
| Powiat | Ludność | Wysokość n.p.m. | Najlepszy czas na wyjazd | Paź |
|---|---|---|---|---|
| Magrath | 2095 | 980 m | Lipiec | 57 |
Provost1 miejsc · 2,1 tys.
| Powiat | Ludność | Wysokość n.p.m. | Najlepszy czas na wyjazd | Paź |
|---|---|---|---|---|
| Provost | 2082 | 666 m | Sierpień | 47 |
Municipal District of Foothills No. 311 miejsc · 2,1 tys.
| Powiat | Ludność | Wysokość n.p.m. | Najlepszy czas na wyjazd | Paź |
|---|---|---|---|---|
| Heritage Pointe | 2075 | 1048 m | Sierpień | 52 |
Bow Island1 miejsc · 2 tys.
| Powiat | Ludność | Wysokość n.p.m. | Najlepszy czas na wyjazd | Paź |
|---|---|---|---|---|
| Bow Island | 2025 | 795 m | Lipiec | 59 |
Vulcan1 miejsc · 1,9 tys.
| Powiat | Ludność | Wysokość n.p.m. | Najlepszy czas na wyjazd | Paź |
|---|---|---|---|---|
| Vulcan | 1917 | 1043 m | Lipiec | 52 |
Tofield1 miejsc · 1,9 tys.
| Powiat | Ludność | Wysokość n.p.m. | Najlepszy czas na wyjazd | Paź |
|---|---|---|---|---|
| Tofield | 1911 | 697 m | Lipiec | 42 |
Millet1 miejsc · 1,9 tys.
| Powiat | Ludność | Wysokość n.p.m. | Najlepszy czas na wyjazd | Paź |
|---|---|---|---|---|
| Millet | 1905 | 752 m | Sierpień | 43 |
Swan Hills1 miejsc · 1,9 tys.
| Powiat | Ludność | Wysokość n.p.m. | Najlepszy czas na wyjazd | Paź |
|---|---|---|---|---|
| Swan Hills | 1900 | 1139 m | Sierpień | 31 |
Valleyview1 miejsc · 1,9 tys.
| Powiat | Ludność | Wysokość n.p.m. | Najlepszy czas na wyjazd | Paź |
|---|---|---|---|---|
| Valleyview | 1863 | 692 m | Lipiec | 35 |
Lamont1 miejsc · 1,8 tys.
| Powiat | Ludność | Wysokość n.p.m. | Najlepszy czas na wyjazd | Paź |
|---|---|---|---|---|
| Lamont | 1774 | 643 m | Sierpień | 43 |
County of Lethbridge No. 261 miejsc · 1,7 tys.
| Powiat | Ludność | Wysokość n.p.m. | Najlepszy czas na wyjazd | Paź |
|---|---|---|---|---|
| Picture Butte | 1700 | 906 m | Lipiec | 56 |
Municipal District of Opportunity No. 171 miejsc · 1,6 tys.
| Powiat | Ludność | Wysokość n.p.m. | Najlepszy czas na wyjazd | Paź |
|---|---|---|---|---|
| Wabasca-Desmarais | 1594 | 542 m | Sierpień | 31 |
Bon Accord1 miejsc · 1,5 tys.
| Powiat | Ludność | Wysokość n.p.m. | Najlepszy czas na wyjazd | Paź |
|---|---|---|---|---|
| Bon Accord | 1529 | 700 m | Sierpień | 41 |
Crowsnest Pass2 miejsc · 3 tys.
Wembley1 miejsc · 1,5 tys.
| Powiat | Ludność | Wysokość n.p.m. | Najlepszy czas na wyjazd | Paź |
|---|---|---|---|---|
| Wembley | 1516 | 729 m | Lipiec | 32 |
Elk Point1 miejsc · 1,4 tys.
| Powiat | Ludność | Wysokość n.p.m. | Najlepszy czas na wyjazd | Paź |
|---|---|---|---|---|
| Elk Point | 1399 | 601 m | Sierpień | 40 |
Manning1 miejsc · 1,4 tys.
| Powiat | Ludność | Wysokość n.p.m. | Najlepszy czas na wyjazd | Paź |
|---|---|---|---|---|
| Manning | 1359 | 461 m | Sierpień | 35 |
Two Hills1 miejsc · 1,4 tys.
| Powiat | Ludność | Wysokość n.p.m. | Najlepszy czas na wyjazd | Paź |
|---|---|---|---|---|
| Two Hills | 1352 | 605 m | Sierpień | 40 |
Mayerthorpe1 miejsc · 1,3 tys.
| Powiat | Ludność | Wysokość n.p.m. | Najlepszy czas na wyjazd | Paź |
|---|---|---|---|---|
| Mayerthorpe | 1320 | 716 m | Sierpień | 45 |
Bowden1 miejsc · 1,3 tys.
| Powiat | Ludność | Wysokość n.p.m. | Najlepszy czas na wyjazd | Paź |
|---|---|---|---|---|
| Bowden | 1280 | 988 m | Sierpień | 45 |
Vauxhall1 miejsc · 1,2 tys.
| Powiat | Ludność | Wysokość n.p.m. | Najlepszy czas na wyjazd | Paź |
|---|---|---|---|---|
| Vauxhall | 1222 | 780 m | Lipiec | 57 |
Irricana1 miejsc · 1,2 tys.
| Powiat | Ludność | Wysokość n.p.m. | Najlepszy czas na wyjazd | Paź |
|---|---|---|---|---|
| Irricana | 1216 | 935 m | Sierpień | 50 |
Bassano1 miejsc · 1,2 tys.
| Powiat | Ludność | Wysokość n.p.m. | Najlepszy czas na wyjazd | Paź |
|---|---|---|---|---|
| Bassano | 1206 | 792 m | Sierpień | 54 |
Spirit River1 miejsc · 1,2 tys.
| Powiat | Ludność | Wysokość n.p.m. | Najlepszy czas na wyjazd | Paź |
|---|---|---|---|---|
| Spirit River | 1157 | 616 m | Sierpień | 33 |
Viking1 miejsc · 1,1 tys.
| Powiat | Ludność | Wysokość n.p.m. | Najlepszy czas na wyjazd | Paź |
|---|---|---|---|---|
| Viking | 1106 | 688 m | Sierpień | 43 |
Cypress1 miejsc · 1,1 tys.
| Powiat | Ludność | Wysokość n.p.m. | Najlepszy czas na wyjazd | Paź |
|---|---|---|---|---|
| Dunmore | 1088 | 731 m | Sierpień | 57 |
Smoky Lake1 miejsc · 1,1 tys.
| Powiat | Ludność | Wysokość n.p.m. | Najlepszy czas na wyjazd | Paź |
|---|---|---|---|---|
| Smoky Lake | 1063 | 618 m | Sierpień | 41 |
Flagstaff1 miejsc · 1,1 tys.
| Powiat | Ludność | Wysokość n.p.m. | Najlepszy czas na wyjazd | Paź |
|---|---|---|---|---|
| Killam | 1056 | 677 m | Sierpień | 44 |
Bentley1 miejsc · 1 tys.
| Powiat | Ludność | Wysokość n.p.m. | Najlepszy czas na wyjazd | Paź |
|---|---|---|---|---|
| Bentley | 1024 | 907 m | Sierpień | 44 |
Eckville1 miejsc · 1 tys.
| Powiat | Ludność | Wysokość n.p.m. | Najlepszy czas na wyjazd | Paź |
|---|---|---|---|---|
| Eckville | 1014 | 936 m | Sierpień | 44 |
Falher1 miejsc · 1 tys.
| Powiat | Ludność | Wysokość n.p.m. | Najlepszy czas na wyjazd | Paź |
|---|---|---|---|---|
| Falher | 1001 | 578 m | Sierpień | 35 |
Improvement District No. 91 miejsc · 1 tys.
| Powiat | Ludność | Wysokość n.p.m. | Najlepszy czas na wyjazd | Paź |
|---|---|---|---|---|
| Lake Louise | 1000 | 1538 m | Sierpień | 24 |
Municipal District of Taber2 miejsc · 1,8 tys.
| Powiat | Ludność | Wysokość n.p.m. | Najlepszy czas na wyjazd | Paź |
|---|---|---|---|---|
| Barnwell | 978 | 829 m | Lipiec | 58 |
| Grassy Lake | 856 | 795 m | Lipiec | 59 |
Thorsby1 miejsc · 976
| Powiat | Ludność | Wysokość n.p.m. | Najlepszy czas na wyjazd | Paź |
|---|---|---|---|---|
| Thorsby | 976 | 738 m | Sierpień | 45 |
Hythe1 miejsc · 854
| Powiat | Ludność | Wysokość n.p.m. | Najlepszy czas na wyjazd | Paź |
|---|---|---|---|---|
| Hythe | 854 | 744 m | Lipiec | 32 |
County of Minburn No. 271 miejsc · 828
| Powiat | Ludność | Wysokość n.p.m. | Najlepszy czas na wyjazd | Paź |
|---|---|---|---|---|
| Mannville | 828 | 620 m | Sierpień | 42 |
Alix1 miejsc · 774
| Powiat | Ludność | Wysokość n.p.m. | Najlepszy czas na wyjazd | Paź |
|---|---|---|---|---|
| Alix | 774 | 793 m | Sierpień | 46 |
Improvement District No. 241 miejsc · 706
| Powiat | Ludność | Wysokość n.p.m. | Najlepszy czas na wyjazd | Paź |
|---|---|---|---|---|
| Garden Creek | 706 | 226 m | Czerwiec | 23 |
Municipal District of Smoky River No. 1301 miejsc · 695
| Powiat | Ludność | Wysokość n.p.m. | Najlepszy czas na wyjazd | Paź |
|---|---|---|---|---|
| McLennan | 695 | 620 m | Lipiec | 34 |
Berwyn1 miejsc · 577
| Powiat | Ludność | Wysokość n.p.m. | Najlepszy czas na wyjazd | Paź |
|---|---|---|---|---|
| Berwyn | 577 | 656 m | Sierpień | 36 |
Municipal District of Spirit River No. 1331 miejsc · 550
| Powiat | Ludność | Wysokość n.p.m. | Najlepszy czas na wyjazd | Paź |
|---|---|---|---|---|
| Rycroft | 550 | 609 m | Sierpień | 35 |
Municipal District of Rocky View No. 441 miejsc · 550
| Powiat | Ludność | Wysokość n.p.m. | Najlepszy czas na wyjazd | Paź |
|---|---|---|---|---|
| Bragg Creek | 550 | 1299 m | Lipiec | 43 |
Municipal District of Northern Lights No. 221 miejsc · 544
| Powiat | Ludność | Wysokość n.p.m. | Najlepszy czas na wyjazd | Paź |
|---|---|---|---|---|
| Paddle Prairie | 544 | 360 m | Sierpień | 27 |
Wheatland1 miejsc · 542
| Powiat | Ludność | Wysokość n.p.m. | Najlepszy czas na wyjazd | Paź |
|---|---|---|---|---|
| Carseland | 542 | 966 m | Lipiec | 53 |