Thuringia i
Almanya

Thuringia

918 yer · 2,35 milyon · 1 i̇lçeler

Thüringen veya Türingiya, Orta Almanya'da bir eyalettir. Başkenti Erfurt'tur. 16.171 km² yüzölçümüne ve 2.290.000 kişilik bir nüfusa sahiptir. Almanya'nın 16 eyaleti arasında yüzölçümüne göre altıncı, nüfusa göre beşinci en küçük eyalettir. Devamını oku

Seyahat puanı

Thuringia'da ne zaman nereye gidilir: ay ay

Başlıca rotalar için aylara göre seyahat puanı — yeşil, harika hava demek.

OcaŞubMarNisMayHazTemAğuEylEkiKasAra
Erfurt38143355657172593882
Jena491837586771726242103
Gera49173456657172604093
Weimar38143254637172593882
Gotha38133355647172583672
Nordhausen38123154626971553671
Suhl1762245546364492841
Eisenach28123153627071553451
Ilmenau2882649586768533241
Altenburg591738586771736241103
Mühlhausen38143356647071583781
Saalfeld38143255657172593762

En yakın havalimanları

İlçeler ve yerleşimler

Diğer918 yer · 2,35 milyon
İlçeNüfusRakımGitmek için en iyi zamanEki
Erfurt218.793194 mAğustos38
Jena104.712149 mAğustos42
Gera104.659203 mAğustos40
Weimar64.727220 mAğustos38
Gotha46.615305 mAğustos36
Nordhausen43.912208 mAğustos36
Suhl43.509442 mAğustos28
Eisenach40.747215 mAğustos34
Ilmenau38.834478 mAğustos32
Altenburg38.568193 mAğustos41
Mühlhausen38.108221 mAğustos37
Saalfeld28.023230 mAğustos37
Arnstadt25.678274 mAğustos38
Rudolstadt24.852197 mAğustos39
Apolda24.793171 mAğustos43
Greiz24.147269 mAğustos37
Sonneberg23.908398 mAğustos31
Lobeda23.508147 mAğustos41
Sondershausen21.802192 mAğustos36
Meiningen21.580292 mAğustos33
Lusan21.507222 mAğustos40
Sömmerda20.853140 mAğustos42
Schmalkalden19.553291 mTemmuz32
Heilbad Heiligenstadt17.230264 mAğustos33
Bad Langensalza16.717192 mAğustos39
Bad Salzungen16.410250 mAğustos34
Zeulenroda-Triebes15.677424 mAğustos35
Zeulenroda13.763411 mAğustos35
Leinefelde-Worbis13.740338 mAğustos32
Schmölln13.542211 mAğustos39
Zella-Mehlis12.157485 mTemmuz31
Pößneck11.960228 mAğustos39
Wenigenjena11.877143 mAğustos42
Hildburghausen11.632387 mTemmuz33
Waltershausen11.445330 mAğustos31
Eisenberg11.438289 mAğustos39
Winzerla10.605182 mAğustos41
Debschwitz10.540201 mAğustos40
Meuselwitz10.148176 mAğustos41
Bad Frankenhausen/Kyffhäuser9.715137 mAğustos37
Steinbach-Hallenberg9.130435 mAğustos30
Schleiz8.976437 mAğustos33
Weida8.528239 mAğustos39
Georgenthal7.824383 mAğustos28
Hermsdorf7.800330 mAğustos38
Bad Berka7.744273 mAğustos37
Bad Blankenburg7.625225 mAğustos38
Kahla7.422181 mAğustos39
Friedrichroda7.352428 mAğustos31
Neustadt an der Orla7.282300 mAğustos37
Königsee6.979374 mAğustos32
Blankenhain6.920356 mAğustos37
Ruhla6.757418 mAğustos29
Stadtroda6.695199 mAğustos40
Neuhaus am Rennweg6.485800 mTemmuz27
Artern/Unstrut6.462127 mAğustos42
Bleicherode6.456270 mAğustos34
Ellrich6.423255 mAğustos30
Roßleben6.216131 mAğustos41
Treffurt6.206183 mAğustos35
Neuhaus6.052480 mAğustos32
Eisfeld5.855447 mAğustos31
Schleusingen5.842411 mAğustos30
Kölleda5.824146 mAğustos42
Bad Lobenstein5.523560 mAğustos30
Ronneburg5.482284 mAğustos39
Worbis5.371324 mAğustos31
Stadtilm5.265358 mAğustos36
Dingelstädt4.878337 mAğustos32
Untermhaus4.858190 mAğustos40
Steinach4.729492 mTemmuz25
Zwötzen4.537199 mAğustos40
Lucka4.526153 mAğustos42
Tambach-Dietharz4.474458 mAğustos28
Kraftsdorf4.403257 mAğustos39
Breitungen4.394252 mTemmuz35
Schlotheim4.288242 mAğustos37
Tiefenort4.268238 mAğustos34
Trusetal4.208406 mAğustos29
Tanna4.193551 mAğustos30
Tabarz4.192400 mAğustos31
Remptendorf4.187522 mAğustos32
Lauscha4.104635 mTemmuz25
Gößnitz4.104209 mAğustos40
Unterbreizbach4.102236 mAğustos35
Triptis4.097365 mAğustos36
Bad Liebenstein4.094326 mAğustos33
Triebes4.081354 mAğustos37
Greußen3.962162 mAğustos40
Bad Köstritz3.924186 mAğustos40
Ichtershausen3.910245 mAğustos38
Berga3.869240 mAğustos39
Gerstungen3.865218 mAğustos36
Wurzbach3.864526 mAğustos29
Nobitz3.858182 mAğustos41
Vacha3.856237 mAğustos34
Langewiesen3.793445 mAğustos32
Wasungen3.779273 mTemmuz34
Kranichfeld3.779305 mAğustos36
Langenwetzendorf3.774341 mAğustos38
Weißensee3.720149 mAğustos41
Langenberg3.719207 mAğustos40
Gehren3.703480 mAğustos30
Föritz3.693411 mAğustos31
Rosenthal3.669419 mAğustos31
Zwätzen3.624146 mAğustos42
Gräfenroda3.615404 mAğustos27
Geisa3.561293 mAğustos34
Bad Klosterlausnitz3.521322 mAğustos39
Neuhaus-Schierschnitz3.460336 mTemmuz37
Niederorschel3.453278 mAğustos33
Münchenbernsdorf3.450330 mAğustos38
Schernberg3.427334 mAğustos37
Barchfeld3.397314 mAğustos35
Schalkau3.367401 mTemmuz33
Behringen3.358366 mAğustos36
Bürgel3.351255 mAğustos39
Niedersachswerfen3.301214 mAğustos36
Wünschendorf3.257214 mAğustos39
Dermbach3.254370 mAğustos32
Marksuhl3.250251 mAğustos34
Auma3.235395 mAğustos36
Rositz3.232193 mAğustos41
Sankt Kilian3.226396 mAğustos30
Veilsdorf3.225394 mAğustos34
Saara3.199191 mAğustos41
Krölpa3.174248 mAğustos39
Ebeleben3.155249 mAğustos37
Sollstedt3.154459 mAğustos34
Wernshausen3.143263 mAğustos33
Herbsleben3.140175 mAğustos39
Ilfeld3.134250 mAğustos36
Probstzella3.122378 mTemmuz33
Katharinenberg3.107406 mAğustos31
Schweina3.098306 mAğustos33
Pohlitz3.097397 mAğustos37
Themar3.083330 mTemmuz32
Neudietendorf3.059242 mAğustos37
Brotterode3.052564 mAğustos29
Mohlsdorf3.049313 mAğustos36
Dorndorf3.045250 mAğustos34
Bad Sulza3.027134 mAğustos41
Unterwellenborn3.002295 mAğustos37
Günthersleben-Wechmar2.999297 mAğustos35
Gleichamberg2.997328 mAğustos35
Kaulsdorf2.980250 mAğustos37
Wintersdorf2.978186 mAğustos41
Mengersgereuth-Hämmern2.972500 mTemmuz32
Großbreitenbach2.965635 mAğustos30
Camburg2.958127 mAğustos42
Kamsdorf2.951355 mAğustos37
Schkölen2.909211 mAğustos41
Rastenberg2.892200 mAğustos39
Masserberg2.828763 mAğustos26
Schwallungen2.782274 mAğustos33
Benshausen2.736466 mTemmuz31
Judenbach2.730630 mAğustos31
Stadtlengsfeld2.698278 mAğustos33
Teichwolframsdorf2.686314 mAğustos37
Creuzburg2.658203 mAğustos35
Buttstädt2.622192 mAğustos41
Geraberg2.591437 mAğustos30
Teistungen2.566198 mAğustos34
Leutenberg2.521290 mAğustos33
Uder2.509234 mAğustos34
Menteroda2.494423 mAğustos33
Großenehrich2.482240 mAğustos38
Bad Tennstedt2.480172 mAğustos40
Oldisleben2.476132 mAğustos41
Seebach2.459195 mAğustos38
Heyerode2.437348 mAğustos34
Heringen2.411167 mAğustos38
Elxleben2.405162 mAğustos40
Mihla2.353191 mAğustos35
Großengottern2.344184 mAğustos38
Gefell2.344571 mAğustos30
Heldrungen2.297129 mAğustos41
Oberdorla2.296228 mAğustos36
Breitenworbis2.296299 mAğustos33
Gebesee2.287153 mAğustos41
Irchwitz2.285384 mAğustos37
Walldorf2.281275 mTemmuz34
Wiehe2.258139 mAğustos40
Geschwenda2.255471 mAğustos27
Windischleuba2.254170 mAğustos41
Viernau2.209393 mTemmuz32
Katzhütte2.207430 mAğustos28
Hirschberg2.105457 mAğustos31
Lehesten2.103258 mAğustos40
Großrudestedt2.089165 mAğustos42
Bischofferode2.085295 mAğustos33
Rottenbach2.036280 mAğustos35
Magdala2.025275 mAğustos38
Ranis2.006383 mAğustos36
Plaue1.995326 mAğustos34
Fambach1.995266 mAğustos33
Schmiedefeld am Rennsteig1.989697 mAğustos25
Kindelbrück1.985140 mAğustos39
Thal1.975308 mAğustos34
Straußfurt1.963160 mAğustos40
Körner1.923211 mAğustos37
Lichte1.906691 mAğustos27
Walschleben1.904163 mAğustos40
Kaltennordheim1.896440 mAğustos30
Römhild1.888305 mAğustos36
Leimbach1.881238 mAğustos34
Immelborn1.860252 mTemmuz35
Goldbach1.846249 mAğustos42
Ponitz1.808220 mAğustos40
Hohenleuben1.778393 mAğustos37
Könitz1.719332 mAğustos37
Berlstedt1.718226 mAğustos40
Stützerbach1.698660 mAğustos25
Starkenberg1.692239 mAğustos40
Gernrode1.680289 mAğustos33
Wandersleben1.679265 mAğustos37
Langenleuba-Niederhain1.675205 mAğustos39
Krauthausen1.667242 mAğustos35
Wölfis1.662419 mAğustos32
Oberweißbach1.653634 mTemmuz27
Mönchenholzhausen1.652270 mAğustos38
Crawinkel1.640465 mAğustos32
Oberhof1.626819 mAğustos24
Wipperdorf1.606219 mAğustos35
Dachwig1.594177 mAğustos38
Küllstedt1.578442 mAğustos32
Kromsdorf1.577207 mAğustos40
Aga1.576267 mAğustos40
Jüchsen1.563347 mAğustos33
Kleinschmalkalden1.514457 mAğustos29
Großbodungen1.514270 mAğustos33
Seelingstädt1.513303 mAğustos38
Weißenborn-Lüderode1.495242 mAğustos34
Kirchworbis1.491315 mAğustos33
Langenorla1.490186 mAğustos39
Schönstedt1.479185 mAğustos38
Gräfenhain1.472418 mAğustos29
Luisenthal1.470698 mAğustos29
Niederdorla1.464204 mAğustos36
Schloßvippach1.459176 mAğustos42
Großenstein1.441273 mAğustos39
Buttlar1.437260 mAğustos35
Apfelstädt1.433251 mAğustos37
Rothenstein1.432180 mAğustos41
Nohra1.430318 mAğustos38
Finsterbergen1.426481 mAğustos33
Scheubengrobsdorf1.413224 mAğustos40
Buttelstedt1.411190 mAğustos41
Schwarza1.398334 mAğustos37
Pölzig1.395285 mAğustos40
Cospeda1.392334 mAğustos40
Goßwitz1.379422 mAğustos37
Meuselbach1.373583 mTemmuz27
Effelder1.360472 mAğustos33
Steinbach1.345394 mAğustos33
Liebschwitz1.336213 mAğustos39
Seebergen1.334287 mAğustos37
Oßmannstedt1.334199 mAğustos42
Klettbach1.334392 mAğustos38
Oppurg1.325218 mAğustos39
Sankt Gangloff1.322330 mAğustos38
Hundeshagen1.317270 mAğustos34
Untermaßfeld1.316293 mTemmuz33
Weißenborn1.311298 mAğustos39
Steinheid1.311807 mAğustos26
Hörselgau1.311301 mAğustos35
Ifta1.309299 mAğustos35
Frankenheim1.287757 mAğustos28
Lichtenhain1.286181 mAğustos39
Geismar1.285212 mAğustos35
Sonneborn1.283263 mAğustos35
Orlamünde1.283251 mAğustos41
Obermaßfeld-Grimmenthal1.281300 mTemmuz33
Tautenhain1.273346 mAğustos40
Löbichau1.263237 mAğustos39
Niederroßla1.253181 mAğustos42
Berlingerode1.248226 mAğustos34
Döllstädt1.246204 mAğustos36
Tinz1.244217 mAğustos40
Wingerode1.243301 mAğustos32
Kleinfurra1.243201 mAğustos35
Mellingen1.234228 mAğustos40
Elgersburg1.234492 mAğustos30
Uthleben1.219171 mAğustos38
Kirchheim1.219253 mAğustos37
Schmiedefeld1.218710 mAğustos27
Gangloffsömmern1.217169 mAğustos40
Friemar1.213287 mAğustos37
Bucha1.211323 mAğustos39
Völkershausen1.206304 mAğustos34
Leumnitz1.199261 mAğustos40
Kriebitzsch1.199203 mAğustos41
Wolkramshausen1.180208 mAğustos37
Görsbach1.175164 mAğustos38
Brehme1.174274 mAğustos31
Altkirchen1.168224 mAğustos41
Geisleden1.167328 mAğustos32
Frauenprießnitz1.166318 mAğustos42
Molschleben1.162290 mAğustos37
Mellenbach-Glasbach1.159600 mAğustos32
Mechterstädt1.154276 mAğustos35
Witterda1.153230 mAğustos38
Altengottern1.149179 mAğustos38
Dankmarshausen1.147230 mAğustos36
Kauerndorf1.146177 mAğustos41
Schleid1.137335 mAğustos34
Dippach1.136218 mAğustos36
Langula1.135238 mAğustos36
Frauenwald1.131752 mAğustos25
Hellingen1.128300 mAğustos35
Kühndorf1.116459 mTemmuz31
Altenfeld1.116595 mAğustos26
Deuna1.114343 mAğustos33
Riethnordhausen1.111159 mAğustos41
Neustadt am Rennsteig1.111784 mAğustos26
Clingen1.103166 mAğustos40
Milz1.091299 mAğustos36
Auleben1.089172 mAğustos38
Bufleben1.081281 mAğustos36
Haina1.079285 mAğustos35
Niederzimmern1.071201 mAğustos40
Brahmenau1.070250 mAğustos39
Grabsleben1.069292 mAğustos37
Haßleben1.066153 mAğustos41
Ingersleben1.065232 mAğustos38
Rohr1.062341 mTemmuz33
Voigtstedt1.058128 mAğustos42
Sitzendorf1.051307 mAğustos32
Freienbessingen1.050295 mAğustos37
Obermehler1.049269 mAğustos35
Ernstroda1.044361 mAğustos33
Ringleben1.043127 mAğustos41
Kleinwenden1.043319 mAğustos32
Kaltenwestheim1.043501 mAğustos30
Breitenbach1.041366 mTemmuz32
Lauchröden1.028205 mAğustos36
Nöbdenitz1.025275 mAğustos39
Herschdorf1.022307 mAğustos39
Kannawurf1.021130 mAğustos39
Großbartloff1.021281 mAğustos33
Arenshausen1.014204 mAğustos35
Urbach1.013336 mAğustos35
Büttstedt1.012374 mAğustos32
Ehrenberg1.004204 mAğustos41
Kleinaga1.000270 mAğustos39
Remstädt998278 mAğustos36
Steinsdorf995326 mAğustos37
Treben993188 mAğustos41
Reichenbach992335 mAğustos37
Oberheldrungen987151 mAğustos39
Schlöben982243 mAğustos40
Reurieth963395 mTemmuz33
Holungen960351 mAğustos31
Ziegelheim959221 mAğustos40
Rippershausen959365 mTemmuz34
Reinsdorf959416 mAğustos36
Herpf957322 mAğustos32
Frauensee952278 mAğustos34
Langenwolschendorf949443 mAğustos35
Elleben949307 mAğustos37
Sülzfeld947319 mAğustos33
Nohra934213 mAğustos37
Fockendorf931169 mAğustos41
Großmonra930186 mAğustos40
Oberschönau928539 mAğustos26
Guthmannshausen926162 mAğustos42
Kammerforst923277 mAğustos36
Dornburg919233 mAğustos41
Reichmannsdorf918707 mAğustos30
Tautenhain910255 mAğustos39
Oberellen909248 mAğustos34
Großfahner908201 mAğustos36
Obergebra901250 mAğustos32
Weilar898284 mAğustos33
Martinroda894403 mAğustos30
Unterweißbach891332 mAğustos32
Piesau891704 mAğustos27
Wickerstedt882156 mAğustos43
Kirchheilingen882255 mAğustos36
Dillstädt879375 mAğustos33
Oettersdorf877471 mAğustos34
Großschwabhausen875349 mAğustos40
Ebersdorf866510 mAğustos33
Kaltensundheim865464 mAğustos30
Sprötau860212 mAğustos41
Großobringen860289 mAğustos39
Rotterode854542 mAğustos30
Hartmannsdorf853184 mAğustos40
Schönewerda850119 mAğustos40
Frankenhain850473 mAğustos32
Nöda845159 mAğustos41
Löbstedt843145 mAğustos42
Rückersdorf840188 mAğustos37
Ecklingerode839208 mAğustos34
Donndorf836120 mAğustos40
Milda832402 mAğustos38
Vachdorf831320 mAğustos33
Großbrembach831160 mAğustos42
Göllingen828173 mAğustos38
Schönfeld826364 mAğustos37